Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 25. října 2023 12:56

Biely kvet já ji loni zkoušela přezimovat v ložnici, myslím, že by to v pohodě šlo. Opadávala, ale vypadala normálně životaschopně. Mně ta "vůně" ale připadá jako úplně nechutnej smrad, navaluje se mi z toho, a někdy v lednu už jsem to nemohla vydržet a letělo to všechno na mráz. 

Offline Rhaenys
Avatar
350 příspěvků moje polička 25. října 2023 13:13

Já to zkusím, voní mi to hezky. Nechám to v technický na okně . V truhlíku venku to asi bude moc hezký, ta fialová barva je krásná.

Offline Linda
Avatar
100 příspěvků moje polička 25. října 2023 13:42

Pozná někdo

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2023 14:39

alstromeria asi

Offline Linda
Avatar
100 příspěvků moje polička 25. října 2023 14:41

chia děkuji

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 25. října 2023 16:16
Reakce na Kan:

Biely kvet Jenom při nižší bych řekla, je to jak muškát, akorát to neopadá.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 28. října 2023 15:25

Dvojtý příspěvek...

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 28. října 2023 15:25

Z procházky....

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. října 2023 17:11

Garfie nádhera 

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 28. října 2023 18:36

Rhaenys Molice je v podstatě balkónovka, doma zimuje líp jen řízky ve vodě než v květináči. 

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. října 2023 00:00

Garfie to je nádhera!

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. října 2023 00:06

Naše chryzantémy.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 31. října 2023 00:21

Pinot Noir Krása!!!  Máš tu zahradu fakt povedenou!

U mě na terase druhý dech....(už jsem je chtěla vyhodit!)

Online continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 31. října 2023 00:38

Pinot Noir to je krása. 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 31. října 2023 11:51

Moje dnešní ikebana

Online continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 31. října 2023 12:14

Garfie ale ta je krásná

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. října 2023 12:16

Garfie Nádherná! Prosím, napiš mi potom výdrž té gerbery a jestli je nějak vyzružená. Díky. 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 31. října 2023 12:31

Kan S touvýdrží moc nevím, my to vždycky vytvoříme, pak to vytrháme a doma složíme znovu. Jenomže já šla dnes po lekci na oběd, zdržela se na kávu a domů přišla skoro v pět, kytky zabalený v novinách bez vody tím pádem víc než čtyři hodiny, jsou už trochu z formy. :-( Vyztužené tam není nic. 

continuity Dnes to bylo náročné, protože učitlka nám dala vybrat ze tří různých forem, které jsme se už učily, jenomže to bylo horší, než když něco kopíruješ! :-)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. října 2023 12:33

Garfie Super, díky. Jo Gerbera je taková hysterka, proto se ptám. Díky.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. října 2023 14:43

Pinot Noir vidíš, u teba sa mi aj tie chryzantemy páčia. A aj to pitko.