Biely kvet já ji loni zkoušela přezimovat v ložnici, myslím, že by to v pohodě šlo. Opadávala, ale vypadala normálně životaschopně. Mně ta "vůně" ale připadá jako úplně nechutnej smrad, navaluje se mi z toho, a někdy v lednu už jsem to nemohla vydržet a letělo to všechno na mráz.
Kytičky aneb zelené prsty...
Já to zkusím, voní mi to hezky. Nechám to v technický na okně
. V truhlíku venku to asi bude moc hezký, ta fialová barva je krásná.
Pozná někdo
alstromeria asi
chia děkuji
Dvojtý příspěvek...
Z procházky....





Garfie nádhera
Rhaenys Molice je v podstatě balkónovka, doma zimuje líp jen řízky ve vodě než v květináči.
Garfie to je nádhera! ![]()
Naše chryzantémy.







Pinot Noir Krása!!!
Máš tu zahradu fakt povedenou!
U mě na terase druhý dech....(už jsem je chtěla vyhodit!)

Pinot Noir to je krása.
Moje dnešní ikebana

Garfie ale ta je krásná ![]()
Garfie Nádherná! Prosím, napiš mi potom výdrž té gerbery a jestli je nějak vyzružená. Díky.
Kan S touvýdrží moc nevím, my to vždycky vytvoříme, pak to vytrháme a doma složíme znovu. Jenomže já šla dnes po lekci na oběd, zdržela se na kávu a domů přišla skoro v pět, kytky zabalený v novinách bez vody tím pádem víc než čtyři hodiny, jsou už trochu z formy. :-( Vyztužené tam není nic.
continuity Dnes to bylo náročné, protože učitlka nám dala vybrat ze tří různých forem, které jsme se už učily, jenomže to bylo horší, než když něco kopíruješ! :-)
Garfie Super, díky. Jo Gerbera je taková hysterka, proto se ptám. Díky.
Pinot Noir vidíš, u teba sa mi aj tie chryzantemy páčia. A aj to pitko.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

