Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 18. října 2023 19:39

Sweet Potato muzes mi prozradit, jak ji pestujes? Mne vzdy vyroste jeden listek, maximalne dva a hned uschnou. Mame jsem dala cibule zecstejne objednavky a uz ji kvetla. Ta kytka mi asi neni souzena a tak se mi libi.

Online Sweet Potato
Avatar
40100 příspěvků moje polička 18. října 2023 19:45

Ginger Hmm, obávám se, že moc neporadím. Já dostala před několika lety už vzrostlé. Od té doby už jsem je několikrát rozsadila i rozdala. Žádnou extra péči jim nevěnuji. Janulik03 je má z cibulí. (

moora žijou?)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. října 2023 20:09

Ano

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 18. října 2023 20:21

Sweet Potato už som nad tým premýšľala, že asi maju veľa miesta. Ale krásne sa rozrastajú, tak trpezlivo čakám.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 19. října 2023 18:30

Pro kolegyni k padesátinám, kytičky trochu jinak, bílé růže z Tesca, zbytek zahrádka.

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 19. října 2023 18:57

berush seš šikovná!

Online Sweet Potato
Avatar
40100 příspěvků moje polička 19. října 2023 19:48

berush Wow, jsi moc šikovná!

Offline continuity
Avatar
42639 příspěvků moje polička 19. října 2023 19:49

berushkrásná. Chci být tvoje kolegyně. 

Offline Marbuša
Avatar
1408 příspěvků moje polička 20. října 2023 07:27

Kan Hlásím, že semínka došly! Ještě jednou moc děkuju a zítra je zasadím. Doufám, že je nějakej kosák nevyzobne. Je jich hodně, tak si radši nechám malou rezervu na jaro.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. října 2023 11:16

Marbuša Tak to jsem moc ráda. Díky za zprávu! Semínek mám pořád hodně, tak kdyby něco.

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 20. října 2023 11:53

berush 

Kytka krásná! Vidím mé oblíbené sporýše a traviny

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. října 2023 23:07

Až za tmy jsem to dokončila, ale je to! Už máme tři, budu se asi muset vrátit k pěstování zeleniny, a to jsem tvrdila, že kromě rajčat a paprik už nikdy!

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. října 2023 23:08

A poslední letošní sklizeň.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 21. října 2023 06:33

Pinot Noir máš to vymakane

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 22. října 2023 08:09

vánoční? kaktus.

 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 22. října 2023 08:48

letolet tiež už nasadili puky. 

Online Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 22. října 2023 10:46

letolet mne uz vanocni kaktus taky kvete. Jeden uz je dokonce odkvetly. 

Offline continuity
Avatar
42639 příspěvků moje polička 22. října 2023 10:58

S nestezujte. Já mám dva a nekvete ani jeden. Ani na Velikonoce, ani teď. Já ty kvetoucí kytky prostě neumím. 

Mně i muškáty udelaji zelenou dzungli a tri kvety. 

Online Sweet Potato
Avatar
40100 příspěvků moje polička 22. října 2023 11:00

letolet Krásný. Já mám tak půlcentimetrová poupata

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 22. října 2023 11:17
Reakce na letolet:

vánoční? kaktus.

 

​Krása...