Karja to asi jo, ale příští rok mají šanci. Na rozdíl od mého utopeného. ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Karja no ony neznaseji změnu prostředí, když kvetou, mě opadal i když jsem ho nakvetly přesunula z balkonu dovnitř.
Kupovala jsem 3x v zahradnictví a opadal pokaždé.
Karja neviem to posúdiť, ja mam staré , hodne staré. Ale kludne by som vzala, aj ked odpadajú, to by urobili asi aj všetky pri zmene podmienok.
Zdravím z Madeiry. Poznáte strom?

Sweet Potato katalpa? ![]()
Sweet Potato ibisek?
Sweet Potato ibišek, úžasnej![]()
Pěknej věnec máš! ![]()
Taky vám ještě venku všechno kvete?
To není žádný zahradnický odpočinek, tohle...
Mha mne posledné ruže ešte, inak už je to take pred spánkom.
Sweet Potato oooooo
A já dnes sázela Madeiru. Držte mi palce, ať aspoň něco vzejde.

Sweet Potato držím palce, už teraz som zvedavá, čo z nich vyrastie.
Tak už to jeden vánoční kaktus taky rozjel na plný plyn.


Mha u nás taky ještě hodně. S výhledem na tohle mi to předvánoční naladění pořád nějak nejde. ![]()






Pomalu se blíží doba, kdy budeme mít zimu jako v Anglii.
Ale kdy si pak zahradníci odpočinou, ptám se!?![]()
(protože v lednu už mám nutkání probírat se katalogy semen)
A máte moc krásné rostlinky, něco neznám, ale čili a hvozdíky ano![]()
Pinot Noir teda ty to máš ešte krásne zakvitnute. ![]()
Mám blbý dotaz. V zahradnictví mají naskladněnou růži, kterou moc chci a je většinou nedostupná. Ale už ji nestihnu letos odvézt na místo zasazení. Dokážu tu sazenici přezimovat v květináči v garáži, nebo v provizorním záhonu a na finální místo dát až na jaře? Přežije to?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my








