Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 05. listopadu 2023 23:03

Karja to asi jo, ale příští rok mají šanci. Na rozdíl od mého utopeného.

Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 05. listopadu 2023 23:35

Karja no ony neznaseji změnu prostředí, když kvetou, mě opadal i když jsem ho nakvetly přesunula z balkonu dovnitř. 

Kupovala jsem 3x v zahradnictví a opadal pokaždé. 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 06. listopadu 2023 02:47

RoSa Krásnej!

Janulik03 No ty kaktusy!! Jsou nádherné...

A já potkala super zeď. :-)

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 06. listopadu 2023 06:01

Karja neviem to posúdiť, ja mam staré , hodne staré. Ale kludne by som vzala, aj ked odpadajú, to by urobili asi aj všetky pri zmene podmienok. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 14:15

Zdravím z Madeiry. Poznáte strom?

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 15:31

Sweet Potato katalpa?

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 15:32

Sweet Potato ibisek?

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 16:25

Sweet Potato ibišek, úžasnej

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 12:36

RoSa 

Pěknej věnec máš!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 13:44

Taky vám ještě venku všechno kvete? 

To není žádný zahradnický odpočinek, tohle... 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 14:17

Mha mne posledné ruže ešte, inak už je to take pred spánkom.

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 17:09

Mha 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 17:10

Sweet Potato oooooo

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 17:11

A já dnes sázela Madeiru. Držte mi palce, ať aspoň něco vzejde.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 17. listopadu 2023 23:12

Sweet Potato držím palce, už teraz som zvedavá, čo z nich vyrastie.

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 19. listopadu 2023 18:08

Tak už to jeden vánoční kaktus taky rozjel na plný plyn.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 19. listopadu 2023 18:25

Mha u nás taky ještě hodně. S výhledem na tohle mi to předvánoční naladění pořád nějak nejde.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2023 18:34

Sweet Potato Pinot Noir

Pomalu se blíží doba, kdy budeme mít zimu jako v Anglii.

Ale kdy si pak zahradníci odpočinou, ptám se!?

(protože v lednu už mám nutkání probírat se katalogy semen)

A máte moc krásné rostlinky, něco neznám, ale čili a hvozdíky ano

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 19. listopadu 2023 19:07

Pinot Noir teda ty to máš ešte krásne zakvitnute.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 24. listopadu 2023 11:02

Mám blbý dotaz. V zahradnictví mají naskladněnou růži, kterou moc chci a je většinou nedostupná. Ale už ji nestihnu letos odvézt na místo zasazení. Dokážu tu sazenici přezimovat v květináči v garáži, nebo v provizorním záhonu a na finální místo dát až na jaře? Přežije to?