Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 12. února 2024 20:22

andulka01 uz jsem je nekolik poslednich sezon mela, mne to chutna

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 12. února 2024 22:21

Vilemina moora ani jsem si loni nevšimla, že jsou v prodeji. A právě, že jsou moc dobrý, ale ja je nevypiplam. Budu ráda za ty rajčata

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 12. února 2024 23:12

andulka01 pokud jsi chceš zahradu užít a jezdíš tam jednou za týden, 14 dní, tak bych se s tím neprala a do kyselé půdy nesázela vápnomilné druhy. Přijde mi to zbytečně úsilí pro všechny a bez jasného výsledku. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 13. února 2024 15:21

moora andulka01 já měla loni mochyni prvně a naposledy.Mám ji moc ráda,ale bohužel z obrovské obsypané rostliny mi dozrálo asi pět kousků.Holt sousedův mega smrk to sluníčko nepropustil.

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 14. února 2024 21:35

andulka01 Já bohyšky taky nemusela, ale pak jsem viděla v tv pár zahradních koutů, kde je měli, třeba u nějaké tůňky a ta svěžest listů se mi moc zalíbila. Takže jsem nakonec změnila názor a moc se mi líbí.

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 14. února 2024 21:41

Pinot Noir Ano, to je pravda. Taky jsme pár pytlíčků s kořínky měla. 

Jinak ráda objednávám u pana Basíka. Dnes jsem si vyzvedla balík rostlin.

basik.cz

Letos bych ráda objednala fuchsie a poprvé vyzkoušela.

Někdo tu zmiňoval topolovky, vůbec mi nerostou. Letos jsem si řekla, že je pořádně pohnojím. Předloni jsem vypěstovala první várku ze semen a vloni se vůbec nerozrostly, ani stonek nevytvořily. Tak jsem ještě vloni zasela jiné a ty by měly letos kvést, tak jsem zvědavá. Moc se mi líbí červené jednoduché.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 15. února 2024 09:02

Za ina mi kvitnúť kalanchoa. Trochu sa vytiahla, nemam ju na okne, ale aj tak je to super 

A pre istotu som si nastrihala magnoliu, keby nahodou zas prišli mrazy až bude kvitnúť, nech si to užijeme.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. února 2024 09:40

Vykvetla mi tchyně a mám z ní radost. :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 15. února 2024 10:14

Kan tyo!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. února 2024 16:28

Kan

Tak to vidím asi prvně. 

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 15. února 2024 16:36

Kan mně už květ trochu seschl

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 15. února 2024 17:25

Magráta Kan a voněl ten květ? Mně kdysi vykvetla ta trochu jiná sansevieria a přišla jsem na to jen díky pronikave vůní v pokoji. Bylo to ale jen jednou, od té doby už nikdy více

 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 15. února 2024 17:28

Už, už, už!

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 15. února 2024 17:47

letolet já jsem nic intenzivního necítila, tak asi ne

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 15. února 2024 18:04

Před časem jsem se tu radovala, že mi pokvetou růžové amarylky z Madeiry. Takže...buď jsem je já zmotala s loňskými hvězdníky, nebo mi je prodali.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 15. února 2024 18:05

Ale probudil se ten alokáziový špalek, co mi k nim dali jako dárek.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:09

letolet Čuchala jsem až k němu a nic. Ale květ vypadá identicky jako ten tvůj.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:10

Sweet Potato A tak to je napínavý!

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:33

Kan tu vůní bych prirovnala k voskovce. Ale znovu už si to neoverim, protože jsem se ji zbavila. Z ty kytky totiž vyrostla bodná zbraň.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:35

Sweet Potato som zvedavá na tú alokáciu.