Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 17:43

Mha Každý to asi bude vnímat jinak:)

Za mě od nejsilnějšího:

Habanita

Slon

LHB EdT

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 18:44

Mha 

1.Slon

2. Habanita

3. LHB EdT

Myslím, že na tom třetím pořadí LHB se shodnou všichni, variovat bude nejspíš první a druhé místo.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 19:51

Korsičanka Fleur

Dohajezelenyho, ono to nebude tak jednoduchý...

A kdybych do té party přidala Mortel od Trudonu, kde by v pořadniku byl?

(Vím, že je dost rozpínavý, dokázal se spřátelit s celou posádkou sedmimistného auta během pár minut)

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 19:53

Mha Ten si teda nevybavím

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 20:19

Mha 

Subjektivě od nejrozpínavějšího:

Habanita a Slon - dělené 1. místo

L´Heure Bleue

Ale rozpínavost v tomto případě nemyslím tak, že by to při přiměřené aplikaci pozabíjelo vše živé v okruhu 10 metru

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 21:53
Reakce na Mha:

Chci si koupit parfém, mám tři favority.

Mohly byste mi je prosím dát do pořadí, jak moc se drží u těla nebo jak jdou do prostoru? Diky

Molinard Habanita (černá)

L'Heure Bleue (Edt)

Slonisko Strašlivé od Kenzo

​Asi súhlasím s tým, že Modrá hodina je z nich najmiernejšia, v dobrom. Slon a Habanita ťažko povedať, ale obe sú podľa mňa neprehliadnuteľné.

Ale teda ten výber

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 02. listopadu 2023 22:46

Mha A hledáš tedy parfém, nebo zbraň hromadného ničení?

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 07:22
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 13:08

Fleur

A to je právě to. Jestli mám při výběru parfémů kašlat na okolí, ať to vydrží nebo si vůni parfému nechat pro sebe. Pak to ale zjevně nebude žádný z těch odzkoušenych nahoře.

A to jsem je vybírala skoro rok... A samozřejmě potřebuji všechny 3, eventuálně 4...

Je to těžké! Ó ta muka! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 13:13

Mha Já jsem tu jako chovatelka slonů profláklá, ale ta Habanita mne teda teď zaujala taky...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 13:26

Sweet Potato

Mě se Slon moc líbí, mám ho odzkoušeny za různých povětrnostních podmínek a spřátelili jsme se. Občas trochu zplesniví, ale moc to nevadí. Rodina tomu říká Zase ty jablka. 

Habanita je taky krásná. 

A ta Modrá hodina taky. 

A teď babo raď.

A ty Potato, taky, prosím. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 13:38

Mha Modrá hodina mne míjí a Habanitu vlastně neznám. Ještě ode mne chceš radu?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 14:28

Mha vsechny

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2023 18:41

Sweet Potato

Ne, to že jsi chovatelka slonů, je pro mě doporučením samo o sobě :)

Korsičanka slniecko jerry Fleur

Diky

viktorka_od splavu A s chlebem se neobtěžuj

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 01:05

Mha tri som si kúpila len tento mesiac ....podľa mňa treba náležite vyskúšať, čo sa ti najlepšie nosí!!!

A prestriedavať, nech nie je nuda!!!

A s tou zbraňou hromadného ničenia...pokiaľ s tým nejdeš do nemocnice...tak ostatní nech kľudne trpia!!!

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 08:51

slniecko ...A s tou zbraňou hromadného ničenia...pokiaľ s tým nejdeš do nemocnice...tak ostatní nech kľudne trpia!!!

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 10:58

Mha jak říká viktorka_od splavuber všechny. Tvej výběr se mi moc libi

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 15:35

slniecko Korsičanka clothilde

Vy jste dobrý, holky, teď ještě prostituce nebo prodej orgánů? Práci jsem zkusila a na všechny tři parfémy to nestačí

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 15:38

Mhavšak je nemusíš koupit najednou. A taky budou Vánoce, tak máš tip na dárek/dárky pro sebe

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 07. listopadu 2023 16:52

Mha 

Ta rada clothilde mi náhodou přijde dobrá - o některý napiš Ježíškovi a zbytek si kup. Však nemusíš kupovat najednou, klidně postupně, když se třeba objeví za dobrou cenu.