Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:50

Kokoska u nás jsou mnohem hořší ty vnitřní podmínky než ty vnější. Děti je zapatlají hodně rychle

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:57
Reakce na Kokoska:

Evaeva mne radost z umytych oken kazi dest, ktery pravidelne prichazi nejdele za 2 dny po umyti. Mohla bych s tim delat obchodnika s destem.

Je sucho. Jestli ty mraky necekaji az umyjes okna.

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 20:16

Ginger musi to pockat, az se otepli.

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 20:31

Karma je zdarma.

https://twitter.com/impending_d00m/status/1515926997670801408

Tady soudruh nejdřív káže o tom, jak Ukrajina nesmí existovat, jedině Rusko... a o pár dní později kvílí, že mu zmizel synek. Inu jak by ne, když sloužil na dříve křižníku, nyní ponorce Moskva

A soudruh se diví, jak mu všichni lžou...

Online continuity
Avatar
42736 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 21:06
Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 10:11

continuity 

Super rozhovor Ten chlap je sympaťák

Což mi připomnělo, že musím zas poslat nějaký prachy ambasádě - ti snad vědí co je potřeba pořídit... nebo je nějakej lepší způsob?

Online continuity
Avatar
42736 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 10:15

barbucha nejlepší je poslat to na tu ambasádu. Oni dobře spolupracují s naším MO a dostávají přesně to, co potřebuji z toho, co je ve skladech v EU k mání, jsme takový hub trošku . Mají na to nějaké seznamy s prioritami. A hlavně tam ty peníze nesuší týdny. 

Taky mám už po výplatě, tak jim zas něco prsknu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 10:28

continuity 

To jsem chtěla slyšet. Ježiš a zas kde je to číslo... v Pomoci Ukrajině asi najdu, co? 

Offline RoSa
Avatar
10102 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 10:34
Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 10:40

RoSa 

Dík! Vono mi to nakonec řekne na účtu, že už jsem na takovej platila, jen jsem byla líná se v tom hrabat.

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:00

Ještě někdo spolíhá na další rusácký generace?

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:28

Kokoska No to je ono, když svítí slunce, tak se mejt okna nehodí, když je před deštěm, tak se to taky nehodí, je to řehole...!!

Online Kokoska
Avatar
34678 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:45

Aranel u nas se rika vopruz

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:53

Klíč, kacířské bludy k rozeznání otevírající, eh vlastně trolly k rozeznání nabízející, už jsme tu měli?

Jak poznat kolaboranta a vlastizrádce?

• Nesouhlasím s válkou, ale…
• Je mi těch lidí taky líto, ale…
• Nebráním Putina ve všem, ale…
• Každá mince má dvě strany…
• Pravda je někde uprostřed…
• Každá akce vyvolává reakci…
• Když na Donbase umírali lidi, to ses nezajímal, co?
• Věci nejsou černobílé…
• Viděl jsi, kolik má Amerika vojenských základen?
• Ty věříš našim médiím?
• I ten a ten odborník/analytik to řekl…
• Tak přestaň topit ruským plynem!
• Když řekneš A, řekni taky B…
• A co bombardování Jugoslávie?
• Proč tam Američané platili ty laboratoře?
• Zjisti si, kdo to byli banderovci…
• A kam najednou zmizel covid?
• Jednou to možná pochopíš…
• Brzy se ukáže, jak to všechno bylo…

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 12:57

barbucha Ano prosím, měli, ale tohle se nevochodí

Online continuity
Avatar
42736 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 18:53

Sweet Potato díky, je to vlastne lepší než to vypadá z těch diskuzi na seznamu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 19. dubna 2022 19:24

continuity Taky mne to potěšilo.

Vyprávěla mi manikérka (češka, majitelka salónu a její kamarádka pochází z UA, jak v podstatě každá, co k ní přijde, nadává. Že Ukrajinci hlučej před úřadem práce, že zabíraj místo na parkovišti... prostě na všechno.

Jako protiváhu mi ten samý den nezávisle na sobě řekli různí tři lidé z UA, jak jsou Češi strašně dobří lidé. Ochotní, milí. A že u nich tak dobří lidé nejsou. (V jednou případě to říkal své mamince 13letý kluk o svých nových učitelích a spolužácích, že zdejší škola je lepší.)

Má to smysl.