Kokoska u nás jsou mnohem hořší ty vnitřní podmínky než ty vnější. Děti je zapatlají hodně rychle![]()
Aktuální česká politická situace
Evaeva mne radost z umytych oken kazi dest, ktery pravidelne prichazi nejdele za 2 dny po umyti. Mohla bych s tim delat obchodnika s destem.
Je sucho. Jestli ty mraky necekaji az umyjes okna. ![]()
Ginger musi to pockat, az se otepli.
Karma je zdarma.
https://twitter.com/impending_d00m/status/1515926997670801408
Tady soudruh nejdřív káže o tom, jak Ukrajina nesmí existovat, jedině Rusko... a o pár dní později kvílí, že mu zmizel synek. Inu jak by ne, když sloužil na dříve křižníku, nyní ponorce Moskva ![]()
A soudruh se diví, jak mu všichni lžou...
A odkaz na dost pozitivní Svarovského vlákno.
https://twitter.com/martinsvarovsky/status/1516114200334159881?t=iAX0M-Ffot8e1KX8bQzUYA&s=19
Super rozhovor
Ten chlap je sympaťák ![]()
Což mi připomnělo, že musím zas poslat nějaký prachy ambasádě - ti snad vědí co je potřeba pořídit... nebo je nějakej lepší způsob?
barbucha nejlepší je poslat to na tu ambasádu. Oni dobře spolupracují s naším MO a dostávají přesně to, co potřebuji z toho, co je ve skladech v EU k mání, jsme takový hub trošku
. Mají na to nějaké seznamy s prioritami. A hlavně tam ty peníze nesuší týdny.
Taky mám už po výplatě, tak jim zas něco prsknu.
To jsem chtěla slyšet. Ježiš a zas kde je to číslo... v Pomoci Ukrajině asi najdu, co?
Dík! Vono mi to nakonec řekne na účtu, že už jsem na takovej platila, jen jsem byla líná se v tom hrabat.
Ještě někdo spolíhá na další rusácký generace?

Kokoska No to je ono, když svítí slunce, tak se mejt okna nehodí, když je před deštěm, tak se to taky nehodí, je to řehole...!!
Aranel u nas se rika vopruz ![]()
Klíč, kacířské bludy k rozeznání otevírající, eh vlastně trolly k rozeznání nabízející, už jsme tu měli?
Jak poznat kolaboranta a vlastizrádce?
• Nesouhlasím s válkou, ale…
• Je mi těch lidí taky líto, ale…
• Nebráním Putina ve všem, ale…
• Každá mince má dvě strany…
• Pravda je někde uprostřed…
• Každá akce vyvolává reakci…
• Když na Donbase umírali lidi, to ses nezajímal, co?
• Věci nejsou černobílé…
• Viděl jsi, kolik má Amerika vojenských základen?
• Ty věříš našim médiím?
• I ten a ten odborník/analytik to řekl…
• Tak přestaň topit ruským plynem!
• Když řekneš A, řekni taky B…
• A co bombardování Jugoslávie?
• Proč tam Američané platili ty laboratoře?
• Zjisti si, kdo to byli banderovci…
• A kam najednou zmizel covid?
• Jednou to možná pochopíš…
• Brzy se ukáže, jak to všechno bylo…
barbucha Ano prosím, měli, ale tohle se nevochodí
Sweet Potato díky, je to vlastne lepší než to vypadá z těch diskuzi na seznamu.
continuity Taky mne to potěšilo.
Vyprávěla mi manikérka (češka, majitelka salónu a její kamarádka pochází z UA, jak v podstatě každá, co k ní přijde, nadává. Že Ukrajinci hlučej před úřadem práce, že zabíraj místo na parkovišti... prostě na všechno.
Jako protiváhu mi ten samý den nezávisle na sobě řekli různí tři lidé z UA, jak jsou Češi strašně dobří lidé. Ochotní, milí. A že u nich tak dobří lidé nejsou. (V jednou případě to říkal své mamince 13letý kluk o svých nových učitelích a spolužácích, že zdejší škola je lepší.)
Má to smysl. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

