Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 21:01
Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 22:44

Mezitím můj "oblíbenec" Andor.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 08:56

Sweet Potato eeeee, cože to bylo na webovce eet za tlačítko... nahlásit účtenku? AB je spodina a cílí na spodinu. To, že si účelově nepamatuje, to už ukázal nejednou, zmetek stbáckej.

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 09:28

9:22 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil zrušit útok na ocelárny Azovstal v Mariupolu, píše TASS. V zařízení se nacházejí zbývající ukrajinští obránci města.

A teď co to znamená.. tem oarchantum se věřit nedá.

Offline Leny
Avatar
265 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 10:52

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 11:09
Reakce na Malvin:

na tom Donbasu se někomu ubližovalo. 

​Mě by zajímalo, kde specielně k tomuhle lidi přišli. Přece kdyby tam léta probíhaly takový strašný věci, jak teď kremloboti tvrděj, byl by toho plnej celej svět už dávno... zahlcený sdělovací prostředky... a Ukrajině by dneska nikdo nepodal ani ruku, natož jedinej náboj.

To se ty idioti nemůžou sami sebe zeptat, jak to že to vylezlo tak najednou, až teď?!

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 11:24
Reakce na continuity:

Esej na téma velké ruské duše. Z roku 2017.

Tak asi nic.

https://denikreferendum.cz/clanek/33905-rusko-na-pokraji-nervoveho-zhrouceni?fbclid=IwAR1QiIydeFAxf9jNlVbs1dkCZd4GpBy6jWLdEpgRgEPJEnWSz_eL4MCz9Wc

​Dobrej popis, ale nic novýho. Takhle na tom byli mužici už za cara, nezměnilo se nic, vůbec nic. Jsou prostě rádi, že se aspoň jednou denně nažerou... víc je nezajímá a nikdy zajímat nebude. Kromě toho, že jsou největší národ (odhlédneme-li od smutné skutečnosti, že to jim hlad nezažene, tak je i nesmysl vidět v kdejakým Burjatovi nebo Kalmykovi Rusa, ergo žádnej národ nejsou). Je to marná země, marný lidi...

Jak říká Putler, že bez Ruska je svět k ničemu, tak bych si dovolila zdvořile nesouhlasit. Naopak, bez rusáků by se svět obešel velmi dobře, a bylo by nám všem mnohem líp. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 12:18
Reakce na Dadoo:

9:22 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil zrušit útok na ocelárny Azovstal v Mariupolu, píše TASS. V zařízení se nacházejí zbývající ukrajinští obránci města.

A teď co to znamená.. tem oarchantum se věřit nedá.

https://twitter.com/Fbeyeee/status/1517062647170191362

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 13:34

nonemy parchanti zas...í, ruSSáci, zrudny pronarod. 

Offline Beranka
Avatar
416 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 14:35

Prosím, můžete mi někdo vysvětlit nebo odkázat na článek, proč je pro Putlera tak důležitý zvítězit do 9. května (vím, že je to datum jejich oslav konce války, jen nevím, proč mu na tomhle datu údajně tak moc zálěží). Děkuju!

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 14:53

Beranka 

No a čím by se prezentoval na tý přehlídce na Rudým náměstí? Zdecimovaným vojskem, rozkradenou technikou? O čem by tam mluvil? Potřebuje vylízt na pódium s nějakým úspěchem (i kdyby si ho měl vymyslet), jinak tam ani nemusí chodit!

Potřebuje to vítězství vyhlásit jak sůl, při těch sankcích a hladomoru kterej mužiky čeká. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 14:54

Ani se nedivím, že než by nechal rusáky roztahovat se ve svým baráku, radši ho nechá zničit

https://twitter.com/visegrad24/status/1516957930842738689?s=20&t=GRjEq4UImqpn5BjRoKLe8Q

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 15:14

Zajímavý, jak ti rusácký plynoví činovníci padaj jak mouchy.

https://twitter.com/Liveuamap/status/1517095234399784960

V pondělí nějakej Avajev, pěkně s celou rodinou... a teď to samý v modrým.  

Offline jerry
Avatar
11153 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 15:26
Reakce na barbucha:

Potřebuje vylízt na pódium

​Na podium stejně vyleze akorát tak Nývlt nebo Macháně...Putler bude zalezlej hluboko v krytu.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 16:24

barbucha (teda na toho s barákem)
Naopak ty celorodinný sebevraždy... tomu přece nemůže nikdo věřit, ne?

Offline stes
Avatar
9120 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 16:43

Tý hráblo.Peková

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 17:18

stes tvl, to je neskutečná blbka. Jsem četla, že Zahradníkové a Ševčíkovi už chybí do trojky jen Peková a už je to tady. Banda proruských idiotů.

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 17:51

nonemy já prostě nedokážu pochopit, jak mohl Ševčík projít. To má fakt celý akademický senát pod palcem?

To vážně nebyl ani jediný jiný kandidát?

A to si to studenti nechají líbit? Už jsem viděla nějaké výzvy k protestu..

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 17:52

stes tady je jasné ukazuje, že jednou idiot=vždycky idiot.

Konstantní jsou v tom, že prostě ty fantasmagorie jedou spolehlivě pořád, ať je to na jakékoli téma.. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 18:19
Reakce na jerry:

​Na podium stejně vyleze akorát tak Nývlt nebo Macháně...Putler bude zalezlej hluboko v krytu.

​Třeba mu tam zase daj nějakou neprůstřelnou klec... vono i když samozřejmě nikdo nedostane náboje na tu přehlídku, tak spolehni se, že jo - v tom bordelu. Myslím že si to ale nenechá ujít.

No bylo by to krásný, trefit tu tribunu...