Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline madluša
Avatar
122 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 08:16
Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 08:38

continuity Dík za tu esej. Je to bohužel asi úplně přesné. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 10:29

madluša Jos diky, ja prave si taky myslim ze ne, ale porad me nekdo v okoli nervuje:D ale ptala jsem se dneska jeste u pediatra a taky rikala ze vubec nic se nedeje

Offline continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 10:32

Mě to říkala kamarádka lékařka s těmi nemocemi taky. Ale spíš než choleru zmiňovala škrkavky a jiné parazity. Ty deti se dooockuji, takže ty běžné nemoci budou výhledově v pohodě. 

Choleru beru jako problém hlavně hygienický, přímo z člověka na člověka se nepřenáší, ale infekční je podobné jako žloutenka A. S tou si naše zdravotnictví a hygienická služba umí dost razantně poradit. 

Offline madluša
Avatar
122 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 11:31

711990 jo, tihle plašiči umí člověka znejistět. Když jsem byla malá, babička měla tuberkulózu. Bydlela s náma v bytě a pokud vím, tak jsme k ní akorát nesměli chodit na moc dlouho do pokoje a nosívala roušku, ale určitě ne pořád. Jinak normální provoz domácnosti. Ale tehdy se teda ještě očkovalo.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 12:10

Moj dedko na tbc zomrel. Bolo to pred 30 rokmi a vsetcj sme potom boli sledovani nejaky cas. A nikto sme sa nenakazili. Mozno preto ze vtedy este sa ockovali, neviem ako je to dnes

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2022 13:03

711990 zachovej klid:) Zrovna včera nějaký doktor (ale ne "pěšák", mluvil i o UA pointech,...) říkal, že se žádný nárůst neobjevil.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 13:07

Evaeva tak dobry!:) 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 13:28

Chichichi.... Jo, rozdávat z cizího, to by uměli :-) 

Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 13:43
Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 15:33
Reakce na nika:

Jak jsem pred casem psala o Leile, studentce, ktera uvizla v Chersonu, tak dobra zprava, dostala se odtud, je ve vlaku a miri do Uzhorodu. 

​Je to ona?

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/stastny-konec-leila-z-chersonu-je-zpet-v-praze-40394295

Offline nika
Avatar
685 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 16:21

Kokoska ano, je to ona. Znaji se se synem z tabora Letni herecka skola, byla tam lektorka, myslim, ze ucila tanec. Ma vystudovanou prazskou konzervator, obor muzikal. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 16:42

andulka01 lol, pravy komunisti

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 16:51

nika moc hezke devce. Hlavne ze je v poradku.

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 19:02

nika To je super, že ten příběh ma stastny konec. A že s babičkou musely pěšky, jak jim tu někdo empatický radil.

Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 19:04

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 20:18

nika Opravdu krásná slečna. 

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 20:51

Sweet Potato skoda, ze si pamatuju, jak řval na Vojtecha Jmeno! Kdo to rekl! Reknete jmeno!

Offline Sweet Potato
Avatar
40151 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 20:59

Kokoska Nebuďte slušnej!