Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline prďola
Avatar
4456 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 13:30

barbucha Skvělej sport-bar!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 13:32

barbucha to video je bohužel fejk, ale boží je

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 15:23

Jestli letos nebo příští rok, hlavně, když to nastane:

V noci buděj Putina...

Vladimire Vladimiroviči, Ukrajinci chtějí hovořit o kapitulaci.

Charašo, konečně. Dejte mi je k telefonu.

Ne... Jsou za dveřma. Máme na to hodinu.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 15:42

barbucha mam teda dost obavy, co nasranej Putin a ta jeho skvadra vymyslej. 

Offline wiv
Avatar
181 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 16:22

jerry Krásná představa :-)

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 17:34

tak už nejsou výpadky z oken, už padaj z lodí

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 18:24

Já, starej pesimista, mám obavu úplně o všechno. Aby to skončilo co nejdřív a všichni hajzlíci byli po zásluze potrestáni. To se zas bude relativizovat, omlouvat, lhát a zdlouhavě dokazovat.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 19:04
Reakce na Kokoska:

barbucha mam teda dost obavy, co nasranej Putin a ta jeho skvadra vymyslej. 

​To já taky. Tady by bylo jediný řešení, a to urazit mu palici lopatou. Všechno další je špatně anžto mu to dává ještě šanci nějak zaškodit.

Ale nejsem příznivce nechat mu nějakou únikovou cestu, aby snad neztratil tvář, jak smyslovali nejrůznější jurodivci. Naopak, měl by ji ztratit navždycky a s pořádnou vostudou, aby ho přešla chuť a byl rád že vůbec dejchá. Ale je to krysa...

Offline Torrah
Avatar
3289 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 19:19

Je zašitej v nějakým tom krytu a klepe se strachy, tipla bych. Podle mě se teď už bojí všech a všeho.

A to s tím kolem mu taky moc nevyšlo.

Po caru zvonu a caru dělu mají cara kolo.

Ani jedno nefungovalo.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 19:33

Už delší dobu se královsky bavím u těch telefonátů rusáckejch vojclů. Sice nemaj nic, zbraně ani jídlo a většina jich padla, ale vypadá to že vodky mají pořád ještě dost (i když nejvíc potěšující je samozřejmě popis jejich tristní situace )

https://www.youtube.com/watch?v=0gdevPkWrWw

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 20:00

A poslední příspěvky na FB https://www.facebook.com/militaryportal.cz/ jsou úplná rajská hudba

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 22:59

barbucha všichni vojenští analytici, které sleduji, použití atomovky vylučují. 

Rusům by to k ničemu nebylo, západním spojencům by nezbylo nic než adekvátně reagovat, protože Čína, Pákistán a Korea pečlivě sledují, co se bude dít.

Je víc možností odpovědi, i nenuklearnich. Podtrženo, sečteno, pokud chce Rusko zatáhnout do války západ s Američany v čele, může to zkusit. V jakém stavu je Ruska PVO vidíme v přímém přenosu. Tak jednou týdně si sestřelí vlastní letadlo. Nezůstane z nich ani mastný flek. 

Ohledně atomovek bych byla v klidu. 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 23:15

continuity ono by stacilo, kdyby ze msty svihli do tech atomovych elektraren.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 00:11
Reakce na RoSa:

tak už nejsou výpadky z oken, už padaj z lodí

​zjavne majú proste ejaký problém s gravitáciou...

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 09:44

continuity 

Já vim... ale souhlasim s Kokoska že nikdy nevíš co se v chorý palici vylíhne, a ty elektrárny jsou po ruce (a s velkejma potížema už teď)

RoSa 

Padaj jak mouchy

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 09:48
Reakce na razorblade:

barbucha doslova tam serou do diry

​Kdyby jen do díry! To nejsou lidi, to je normální dobytek. Vyrostlo to v bažině a v civilizaci se to neumí chovat.

Slabší povahy neklikat.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 09:50

barbucha a tohle jsi viděla? hrozná svoloč!

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 10:50

RoSa 

To víš, když žiješ v díře v zemi, bez tekoucí vody, elektriky a hajzlu... tak to nasere, vidět že někdo bydlí jako člověk!

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 10:54

Super projev (poté, co jim ta svoloč záměrně vybombardovala několik elektráren)

https://www.instagram.com/p/CiYJsiEDzC7/

Stále si myslíte, že jsme "jeden národ"? Stále si myslíte, že nás můžete zastrašit, zlomit, vynutit si od nás ústupky? Pochopili jste vůbec něco? ...Kdo jsme? Pro co jsme? O čem mluvíme?Odezírejte nám ze rtů: Bez plynu, nebo bez vás? Bez vás. Bez světla, nebo bez vás? Bez vás. Bez vody, nebo bez vás? Bez vás. Bez jídla nebo bez vás? Bez vás. Zima a hlad, tma a žízeň pro nás nejsou tak strašné jako vaše "přátelství a bratrství".Historie však uvede vše na pravé místo. A my pak budeme mít plyn i světlo, vodu i jídlo. A BEZ vás!

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 11:27

barbucha 

Už když jsem to četla prvně, tak mi došlo, že je to jeden z nejlepších státnických projevů historie