Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 16:54

razorblade Jo Egypt... Miluju Rudý moře, ale ten svinčík všude je únavnej.
Jos Přesně, něco pěstují, o něco se dokážou starat, obydlí si taky většinou udržují jakž takž. Ten binčus okolo je myslím časem řešitelnej. Chorvati taky mívali za barákem skládku, jak byli zvyklí po generace vyhazovat rozložitelný odpad, úplně stejně tak nějakou dobu vyhazovali "nový" odpad, časem jim to došlo, že takhle to nejde.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 16:55
Offline Leny
Avatar
265 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 18:26

Sweet Potato musela jsem

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 18:27
Reakce na Sweet Potato:

Zelensky na telefonu: "Dé čtyři!"

Putin: "Jdi do hajzlu, já už tohle nechci hrát!"

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 18:33

Inak, k tým rozblateným cestám....niekde som pred rokmi rokúcimi čítala, že je to aj tým, že mnoho tie mestá sú na Sibíri postavené umelo bez nejakého veľkého uvažovania, proste staré sídla, kedď vznikali, tak vznikali na zmysluplných miestach a keď sa ukázali problematické, tak postupne zanikli, ale keď bolo treba za sajúzu proste postaviť mesto tak sa niekde postavilo mesto, no...a že je prakticky nemožné s tým niečo spraviť, jedine sa presťahovať, ovšem ako - keď to, čo máte, nikto nekúpi, žeáno...

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 18:35

Leny Jo!

Offline Luisiane
Avatar
35 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 19:25

Nevím, jestli to tu už nebylo, ale tohle mě dneska pobavilo- jak vytrollit russkou ambasádu https://mobile.twitter.com/EamonJavers/status/1514574150823784448

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 21:22
Reakce na Sweet Potato:

Zelensky na telefonu: "Dé čtyři!"

Putin: "Jdi do hajzlu, já už tohle nechci hrát!"

​Muhehe, to je boží!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 21:31

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 21:57

moora  Už se učí klus a cval?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 22:20

Jako sejmout ruskou vlajkovou lod na 110. vyroci potopeni Titaniku je fakt majstrstyk

Offline jerry
Avatar
11153 příspěvků moje polička 14. dubna 2022 23:17

moora 

Vlajková loď nejdřív plula, pak hořela, nakonec došlo k ponoru...trvalému.

Ovšem v den výročí potopení Titaniku....to nevymyslíš.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 07:48

jerry cimrmonova teorie zapamatovatelnych dat!

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 09:42

moora Zapamatovali si to ale špatně. Titanic má potopeniny až dnes.

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 09:53

Dobrá svině. Doufám, že ji nikde nevemou ani jako uklízečku.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-teren-v-kyjeve-se-nic-nedeje-tvrdila-ucitelka-deti-ji-tajne-nahraly-prijde-o-praci-198415#source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Řekla bych, že takovou hnusnou masařku nedá moc práce zverbovat. Tihleti frustráti jsou snadná kořist.

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 09:57

barbucha Jo to je hnus. Děti to teda zvládly na výbornou! 

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 10:13

Karja 

Jo, v tomhle věku si už nenechaj nic nabulíkovat, většinou. Zareagovali pohotově a správně

(až na to, že některý příspěvky rozvíjej debatu o výchově k udavačství. inu, Novinky)

Bába by zasloužila pomazat dehtem a vyválet v peří. Nebo poslat do Kyjeva, ať si užije.

Offline Manuka
Avatar
654 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 10:18

barbucha škoda peři! Rovnou do Kyjeva bábu poslat!!