razorblade Jo Egypt... Miluju Rudý moře, ale ten svinčík všude je únavnej.
Jos Přesně, něco pěstují, o něco se dokážou starat, obydlí si taky většinou udržují jakž takž. Ten binčus okolo je myslím časem řešitelnej. Chorvati taky mívali za barákem skládku, jak byli zvyklí po generace vyhazovat rozložitelný odpad, úplně stejně tak nějakou dobu vyhazovali "nový" odpad, časem jim to došlo, že takhle to nejde.
Aktuální česká politická situace
Sweet Potato musela jsem ![]()

Inak, k tým rozblateným cestám....niekde som pred rokmi rokúcimi čítala, že je to aj tým, že mnoho tie mestá sú na Sibíri postavené umelo bez nejakého veľkého uvažovania, proste staré sídla, kedď vznikali, tak vznikali na zmysluplných miestach a keď sa ukázali problematické, tak postupne zanikli, ale keď bolo treba za sajúzu proste postaviť mesto tak sa niekde postavilo mesto, no...a že je prakticky nemožné s tým niečo spraviť, jedine sa presťahovať, ovšem ako - keď to, čo máte, nikto nekúpi, žeáno...
Leny Jo! ![]()
Nevím, jestli to tu už nebylo, ale tohle mě dneska pobavilo- jak vytrollit russkou ambasádu
https://mobile.twitter.com/EamonJavers/status/1514574150823784448

moora Už se učí klus a cval?
Jako sejmout ruskou vlajkovou lod na 110. vyroci potopeni Titaniku je fakt majstrstyk
Vlajková loď nejdřív plula, pak hořela, nakonec došlo k ponoru...trvalému.
Ovšem v den výročí potopení Titaniku....to nevymyslíš.
jerry cimrmonova teorie zapamatovatelnych dat!
moora Zapamatovali si to ale špatně. Titanic má potopeniny až dnes.
Dobrá svině. Doufám, že ji nikde nevemou ani jako uklízečku.
Řekla bych, že takovou hnusnou masařku nedá moc práce zverbovat. Tihleti frustráti jsou snadná kořist.
barbucha Jo to je hnus. Děti to teda zvládly na výbornou!
Jo, v tomhle věku si už nenechaj nic nabulíkovat, většinou. Zareagovali pohotově a správně ![]()
(až na to, že některý příspěvky rozvíjej debatu o výchově k udavačství. inu, Novinky)
Bába by zasloužila pomazat dehtem a vyválet v peří. Nebo poslat do Kyjeva, ať si užije.
barbucha škoda peři! Rovnou do Kyjeva bábu poslat!!![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

