Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. ledna 2023 20:06

Lilly_KuJeště, že jsme výlet posunuli až na květenVidím, že sněžit může teď všude. Zase fotky z Malorky se sněhem, jen tak někdo nemá.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2023 20:13

Lilly_Ku zážitky musí být hlavně silné! Užijte si zbytek pobytu.

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 29. ledna 2023 21:08

Lilly_Ku Fotka na snehu je paradni  Trochu mi to pripomnelo, jak jsme pred lety jeli v pulce srpna do Alp a ono tam nasnezilo  Akorat jsme s tim opravdu nepocitali, nemeli jsme tam vhodne obleceni, tak jsme jeli trochu driv domu. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 07:49

brrr To je krása, novoroční pohlednice! :-)

Lilly_Ku  To mi připomnělo, jak jsem přistála na Maltě přímo na povodně...

Jednou nám sněžilo v srpnu v Tatrách, byla jsem tam na nějakém dětském táboře, myslím, že vedoucí měli taky velkou radost! Místo rukavic nám rozdávali igelitové sáčky.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 07:57

Dcera dnes ráno odcházela do školy s tím, že mají mít přečtenou Bouři od Shakespeara, protože z toho budou mít tento nějaké testy, ale že to nestihla, tak snad jim to nenapaří učitel hned v pondělí. No a teď mi přišel mimořádný mejl od jejího učitele angličtiny, že v hodině měli "hot seat", kdy každý ze studentů předváděl jednu postavu a ostatní mu dávali otázky a dcera prý předvedla neuvěřitelně hluboké znalosti, nad rámec toho, co probírali, ale přitom stále v souladu s postavou a  že na něj udělala svými znalostmi opravdu dojem, no radost mi udělala.  Napsal mi takhle poprvé! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 09:22

Garfie Super, raduji se s tebou! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 09:27

Garfie teda, to se hezky čte

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 09:43

Garfie Wow! Těšíme se na její verzi.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 09:43

Garfie krásná pochvala, ty tvoje děti jsou skvělé.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 10:29

Děkuju všem, potěšila mě ona, i učitel!

Sweet Potato Ta to vůbec nezmínila, musela jsem se jí na to zeptat!  Prý to byla sranda! :-)

Mimochodem, teď psali zase v angličtině dopis učiteli, měli libovolné téma, tak psala o Vánocích v ČR a o tom, že chodila týden do školy a srovnávala způsob výuky a dost chválila zdejší přístup, tak to jsem byla mile překvapená. 

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 10:55

Garfie Je fakt dobrá!

A chápu to dobře, že děti chodily před vánocemi týden do svoji české školy?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:03

brrr Jo, chodili, teda syn jen vymetl večírky v obou třídách  (jeho třída se rozdělila na dvě poloviny a smíchala s dětma ze sousední vsi), ale dcera chodila týden před Vánocemi i ten týden po, domluvila si to sama.  

Offline Amy_Mee
Avatar
154 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:07

Garfie Ty máš ty děti fakt úžasné! Vůbec si nedokážu představit, že by moje děti dobrovolně chodily do školy

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:09

Amy_Mee  Ale tak před Vánocema a poté, co 7 měsíců neviděly kamarády, možná jo, neboj. :-) 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:11

Garfie to je krasny!

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:15

Garfie to je paráda. Máš ty děti úžasné šikovné. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:19

Garfie Super, je to holka šikovná. Musíš být moc pyšná, že jim to tam ve škole jde a i ráda, že budou mít trochu jiný způsob vzdělání. Dle mého vic samostatný a víc na uplatnění v životě. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 11:57

moora continuity Renusatko Děkuju, je to fakt hodně podnětný prostředí. Fakt mě mrzí, že se přidaly tak pozdě, i dcera teď třeba lituje, že neabsolvovala to, co syn, teď jí některé návyky a schopnosti chybí. Pro něj by pochopitelně dřívější nástup byl taky daleko lepší. 

Jen teda high school je prý už dost těžká, slyšela jsem hrozné historky o zhroucených studentech a podobně.... 

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 12:02

Garfie mas ty deti opravdu uzasne, moc sikovne. A i kdyby na high school byly ty vysledky slabsi, porad je to do zivota neocenitelny vklad. Vsak na konkretni znamky se nikdy nikdo ptat nebude, dulezite je zucastnit se!

Offline 999
Avatar
19705 příspěvků moje polička 30. ledna 2023 12:05

Garfie Ty tvoje děti jsou fakt super :-).