Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 23. února 2023 15:37

EDITH4B ty jo, to moc zavidim. Ja tam byla poprvé cca pred mesicem A hrozne me to uchvatilo. Bylo zatazeno teda!

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 23. února 2023 19:00

Sweet Potato bram DruI 

Tam je to totiž nejlepší, na Jindřichohradecku. Pojedeme tam už asi pošesté? A pořád se nám ten kraj neomrzel.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 23. února 2023 20:34

dzizisketa Jo, Jindřichohradecko! Letos taky tam, co nejvíc víkendů a dva týdny v létě, v Lovětíně. Miluju to tam

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 23. února 2023 23:11

Mulen ten den kdy jsme tam byli ,bylo taky zataženo,ale hodinu před prohlídkou začalo svítit sluníčko.Stěna byla tak úžasná, že si ji fotila i průvodkyně.Fakt nádhera.

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 24. února 2023 03:50

dzizisketa Ten kraj vůbec neznám, ale stačí mi jen chata v lese u rybníka, to zní jako pohádka!

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:01

EDITH4Bnám vykládal průvodce, že se to stává párkrát do roka, to jste měli fakt kliku. A vůbec celá vila byla úžasná, to technické řešení, ty spouštěcí okna, ta zimní zahrada

Kan obalovač bot je pořád. Muž se tam vlezl teda tak tak

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:06

dzizisketa to se neomrzí. My tam letos jedeme myslím pošestnácté (a manžel jezdí ještě dýl) a furt dobrý! :) Naše dítě prohlásilo, že kdyby si musela vybrat, jede raději na Albeř než k moři. Jen je teda velká škoda té úzkokolejky. 

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:13

dzizisketa Ono to má své  kouzlo, někam se vracet. Určitě si to opravdu užijete :o)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 24. února 2023 12:26

bram Tu vaši část úzkokolejky nejspíš zadotuje kraj a v sezóně by měla jezdit pára aspoň o víkendech. Ta naše je asi úplně ztracená (potřebovala bych ji jako běžný dopravní prostředek, stanici mám za chalupou)

Offline Mohučanka
Avatar
7350 příspěvků moje polička 24. února 2023 14:49

andulka01 chtějí to zachránit jako celek až do Obrataně.

https://www.jcted.cz/70817-obce-na-trase-hradecke-uzkokolejky-se-spojily-chteji-ji-zachranit/

Na tom obrataňském konci to bylo (je) docela důležité kvůli dopravní obslužnosti, kromě toho, že tam jezdili i turisti. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 24. února 2023 15:54

Mohučanka oooo,  to by byla skvělá zpráva!

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 24. února 2023 16:03

Mohučanka Byli jsme tam s mužem ještě před dětmi, os doby, co je máme, se těším, že je tam vezmem vláčkem... snad to vyjde. 
Dneska jsem zůstala s velkou doma, je marod, ale jen trochu ( už nemá teplotu, jen chraptí) a já jsem úplně bez sebe, že mám den volna, už ráno s malou do školky se odehrávalo diametrálně odlišným tempem a náladou,  obě holky byly úplně skvělý, snídaně dlouhá, oběd v poklidu. Po o zase obě holky spolu - u pohádek a já v posteli, totálně jsem vytuhla. Teď jim peču loupáky, piju kávu s nohama hore, obdivuju novou čemeřici na balkoně, trochu se budem učit, pak skládat puzzle, číst si a vůbec se nebudem k ničemu nutit. 

Offline Mohučanka
Avatar
7350 příspěvků moje polička 24. února 2023 18:03

andulka01 to jo, sleduju to napjatě, je to moje dětství. Mašinkou na výlet s babičkou a dědou do Kamenice nebo dokonce až do Hradce

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 24. února 2023 18:39
Reakce na 999:

Pavlena Štáb ne, nacistické kasino.

Pavlena

Sídlilo tam gestapo. Na konci toho článku je link na knihu o budově PrF, kdyby vás to zajímalo víc.

https://www.em.muni.cz/vite/15722-pohnute-osudy-budovy-pravnicke-fakulty

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 24. února 2023 18:43
Reakce na 999:

Isca Ano, o kavárně Era. Tak to možná nebyla náhoda.

​Nebyla to nahoda, bohužel. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 24. února 2023 22:05

Mohučanka jako úplně malá do kina do Včelnice na uplně nové Tři veterány teď do Kamenice na pivo

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 25. února 2023 01:36

Stratnutie s babami u mna

Boze to som taak potrebovala. Pokec, smiech , vino, som uplne šťastná. Idem upratat a trochu spať. 

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 25. února 2023 06:56

Janulik03  To ti úplně závidím!!! Musím udělat nějaký online večírek! 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 25. února 2023 07:26

Garfie uplne ma to nakoplo, urob večierok a ešte nemusíš variť ked to bude on-line 

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 25. února 2023 07:31

Janulik03 My to občas děláme, i s tím vínem, problém je jen v čase!  Osm hodin rozdíl je na partu těžko sladit!