Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 25. února 2023 07:32

Garfie to je pravda, horsie sa organizuje 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 26. února 2023 07:30

Spala som 12!!!!! Hodin

Ja pravda ze v posteli so mnou bola aj malá aasi je to aj dôvod

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 26. února 2023 07:42

Janulik03 to by mohl být nenávykový lék. Tak pravidelně užívat

Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 26. února 2023 07:43

Janulik03 paráda! Asi malou potřebuješ u sebe v posteli častěji.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 26. února 2023 08:08

Makara Tabea noo ona je tu kazdy vikend spolu s bratom, decka si tiez chcu od nich oddýchnuť a my ich tu mame radi. Ale teraz to bol rano pre mňa šok. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 26. února 2023 10:29

Janulik03 Gratuluju! 

Offline Lenka22
Avatar
2622 příspěvků moje polička 26. února 2023 12:42

Janulik03No teda, 12 hodin spánku, to opravdu závidím. Já když spím 5 hodin, říkám si, že jsem ale spala dlouho.

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 26. února 2023 13:01

Janulik03 Ty jo,! To jsi usnula hned pri uspávání ani jsi nechtěla usnout a vzbudila ses až ráno? 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 26. února 2023 13:58

Karja presne tak, isli sme si povedať rozprávku a ani neviem, ci som ju dopovedala Lenka22 no ja spavam malo, a raz za cas asi je to treba 

Sweet Potato diik

Teraz uz len relax 

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 26. února 2023 14:08

Janulik03 Tak to seš fakt dobrá, mně se tohle nikdy nestalo, já třeba usnu, i klidně v 9, což není tak brzký čas, ale bohužel do hodiny jsem vzhůru, nikdy se mi nepovedlo spát až do rána. Asi musím mít to předspánkovou rutinu:-D

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 26. února 2023 14:10

Karja no to ja som tym prekvapila aj dole muža, ze ma čakali do 22, potom pochopili ze nepridem a rano som bola sama v soku

Offline Lenka22
Avatar
2622 příspěvků moje polička 26. února 2023 15:23

Janulik03 Určitě je to potřeba, moc ti to přeju při tom tvým vstávání ve dnech práce!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. února 2023 16:36

Janulik03 12 hodin spánku, jsi dobrá! A asi si to opravdu potřebovala. Já teda taky spím třeba 10-12 hodin, nejlepší relax.

Offline Torrah
Avatar
3285 příspěvků moje polička 26. února 2023 19:28

dzizisketa v Jindřichově Hradci jsem dvacet let bydlela, jedete ke Dřevu? Tam je krásně, jezdili jsme tam na víkendové flámy. A taky na Horní a Dolní Žišpašský, k Blatu... a všude možně. Jo, tam je krásně. Ale pak mi tam pobyt zhořkl a teď už bydlím jinde. Ale často tam jezdím k dceři, už jsem se vzpamatovala a už je mi tam zas fajn.

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 26. února 2023 20:41

Janulik03 to je krasny, jak na tebe mala ma uklidnujici vliv! A tech 12 hodin ti preju, ja mam posledni dobou trochu problem se spanim a je to znat na energii pres den.

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 27. února 2023 16:12

Mám radost z nového sněhu!! Dneska dopoledne bylo nejkrásnější počasí za celou sezónu, konečně to vysněné mrazivé slunce na prašanu

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 27. února 2023 22:00

Chvilku jsem si teď povídala s OpenAI a jsem dost nadšená. 

Zrevidovat se to musí, ale mám za deset minut dvě stránky textu, které bych jinak smolila tak dvě hodiny.

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 27. února 2023 22:21

continuity tebe to těší, mě děsí. Teda jsem smířená, ze se s AI v práci budu muset nějak srovnat, ale že bych se na to těšila... leda by mi to konečně přineslo ten čtyřdenní pracovní týden.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 27. února 2023 22:46

Makara fakt si to zkus, je to bomba. Dělá, co jí řekneš, přepíše to klidne 6x a neodmlouvá. Takového asistenta jsem vždy chtěla.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 28. února 2023 07:31

moora jj, aktuálně potřebuji sepsat nějaké omáčky do výberového řízení. Když ji na začátku dám nějaké podklady a trochu ji navedu, tak se to dá v třetí, čtvrté iteraci vcelku použít. A má hezkou angličtinu. 

A to je teprve začátek. Google už mám za ta léta, co jsme spolu vcelku vychovaného. predstava, že toto si jednou bude pamatovat naše společné interakce a naučí se, co potřebuji a bude mi k ruce... No nezní to vůbec špatně.