Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 22. února 2023 19:59

clothilde To mě tedy mrzí, že jsem neokusila.

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 22. února 2023 20:19

Tohle je moc zajímavá diskuze, až mě úplně nalákalo jet tam taky na vylet. Zeptám se úplně blbě, ale ten nábytek a spousta těch kovových prvků - zábradlí, ty různé kovové tyce tam, to je taky dobové? 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 22. února 2023 20:28

Karja A my tady zrovna dnes řešíme, že syn tam má jít se školou a otrávěně tady říká, že už tam jde snad po šesté a že už fakt jít nechce.

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 22. února 2023 20:33

Renusatko :-D:-D

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 22. února 2023 21:04

Akrobatické představení Konkurz od Losers Cirque Company.  

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 22. února 2023 22:30

notna Třeba to byl jen momentální úlet :-).

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 22. února 2023 22:45

999 Jestli mluvíš o kavárně Era, tak tam mám čerstvý zážitek před vánocemi, s kamarádkou jsme čekaly na donesení polévek přes půl hodiny, a to tam bylo víc než poloprázdno, a následně kamarádka hovězí polévku vrátila, protože byla kyselá. Sice za to dostala kávu zdarma, číšník se omlouval, ale celkový dojem z podniku byl poněkud rozpačitý.

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 22. února 2023 22:49

Isca Ano, o kavárně Era. Tak to možná nebyla náhoda.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 23. února 2023 00:13

Karja nábytek jsou repliky,pár původních kousků je v suterénu.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 23. února 2023 00:21

My jsme byli ve vile nedávno (po několikáté a vždycky jsem stejně ohromená)a chytli jsme úžasný slunce.Onyxová stěna byla tak nádherně prosvícená, že mi až slza dojetím ukápla.To objevení makasarové stěny byla slušná haluz, když se vezme že byla rozřezaná a ještě bylo to obložení na fakultě na ležatoA zaplať pánbůh za objevení,klobouk dolů.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. února 2023 04:30

Prave som sa vratila z prace. Po prichode sa smiali ze uz som mimo, ze predsa robim od 8,00. No ja uz som tak naučená tam stale byť, ze uz nesledujem dni . Tak ma cisto pre seba cele tri hodiny

Hotový sen . Sama doma , nič nerobiť 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 23. února 2023 06:30

Janulik03 mě by to teda zabilo, ve 4:30 se snazim mit hlubokou noc.Tak krásné dobré ráno!

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. února 2023 06:37

andulka01dobre ranko ti želám  

Offline notna
Avatar
9377 příspěvků moje polička 23. února 2023 08:33

Isca 999 Je to k pláči, jak někdo dokáže zabít tak úžasný podnik :⁠-⁠(

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 23. února 2023 08:41

Janulik03 A kdy ty vlastně spíš?

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. února 2023 11:03

Sweet Potato aale spanok sa preceňuje

Nahodou sa to zlepsilo

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 23. února 2023 11:47

Letošní dovolená bude na chatě v Horní Pěně, v lese u rybníka. Uz jenom necelé čtyři měsíce!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 23. února 2023 11:54

dzizisketa To zní dobře.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 23. února 2023 12:04

dzizisketa dobrá volba!

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 23. února 2023 12:15

dzizisketa Zajděte si taky do Dolní Pěny projít bludištěm :o)