MMám to jako jednu variantu, ze tam dveře nebudou vůbec a kuchyně bude mít pokračování na další zdi, nebo to L, zaskladane užitečnými předměty, jak píše moora
OOdpoledne jsem posouvala předměty v 2D a 3D, ale výsledky jsou vždy kompromisní. ![]()
No a to nemluvě o koupelně, kterou děláme souběžně s tím...





