design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 10:25

nonemy to je tak zlé, až je to dobré!!! Škoda, že sa nenájde dostatok šialencov, čo by to brali s nadhľadom, a premávali sa v rámci švrte v primeraných kostýmoch. To by bola atrakcia jak hova..., proste, to by mala podľa mňa nejaká inštitúcia cez cestovný ruch podporiť a prípadne tam za daných podmienok (kostýmy a dramatické chovanie) nechať tých ľudí bývať za zľavnených podmienok....podnikať zájazdy a predávať suvenýry....a niektoré z tých domov prenajímať na dovolenky....to má potenciál, toto!!!

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 10:47

slniecko presne to ma napadlo, hned by som tam vzala decka na dovolenku

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 10:56

Karja no to sice ano, ale ani v obyc panelak.byte se praveho rodinneho stesti nemusis dockat, na to bacha! :)) 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 10:57

nonemy tohle je dobry smoulov :)

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 11:13

Janulik03 Jj,má to potenciál:-D

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:17

Karja jak jsem psala, ze nej je az ten 3.dum, tak u nas to tak asi bude. Mam hrozne vysoko skrinky v kuchyni. 

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:25

Candance třetí dům? nikdy, budu ráda, když přežijeme druhý. Manžel je velký pedant na práci a kvalitu a tak nám to trvá všechno o poznání déle. Ale zase je fakt, že když přijde truhlář zaměřit skříň, tak kouká na to, jak je to vše rovné. Naštěstí jsme ve fázi: nábytek, venkovní dlažba a zahrada.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:29

Liesel to jsme i my a zrovna tu kuchyn jsem domotala

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:32

Liesel Tak to je tvůj muž jako tchán, ten srovnával při rekonstrukci všechno na milimetry. To bylo něco, sambo mu pomáhal a byl zralej si dát vždycky mokrej hadr na hlavu, ten to nervove vůbec nedával, vždycky něco udělal, odjel a za tejden přijel do mnohem horšího stavu, protože táta něco úplně sundal a rovnal zeď:-D. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:41

Candance no a nemuzes to nechat jeste predelat? to te bude stvat kazdy den..

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:43

viktorka_od splavu necham to predelat. Casem. Ted na to nemam nervy. 

Jsem trubka. Horni police budou odkladaci zatim. 

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 14:16

Karja on je muž takový přirozený technický talent a co neumí, to se naučí, někdy je to tedy opruz, ale výsledek je vždy perfektní

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 14:20

Candancev kuchyni mám horní skříňky až ke stropu (máme ho nízký a ještě snížení o podhled na vzduchotechniku) a když chci do těch horních musím si vzít

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 14:53

Liesel tez to tak vidim. Tez to mame az do stropu. A ja dosahnu jen do 2 polic ze 4. Ale ted jsme meli nizsi skrinky se dvemi policemi, takze to neni tak strasne.

Ja si dala vyssi pracovni desku a od toho (blbec) odmerila stejnou vysku jako v byte a vsichni mi to odkyvali. Jinak je super. Ale ja u kuchyne mela krizi z prestavby, takze to dopadlo v ramci moznosti dobre.

Offline rysamona
Avatar
1104 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 15:45

Já si nechala dělat kuchyň v "kuchynskem studiu". Každou druhou věc kterou jsem si vymyslela museli komentovat že takhle se to nedělá. A mě to tedy vyhovuje maximálně akorát jsem musela všechno přepočítávat a kontrolovat. fakt Pat a Mat. 

A já tedy pracovní linku mám zvýšenou, ale dosáhnu úplně všude. S mojí výškou není problém. Ale linka je dělaná pro mě, manžel do horních dvou polic taky nedosahne

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 15:58

rysamona

U nas je to opacne. Manzel dosahne vsude. Ja si koupim skladaci schody

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:01

My koupili barák od vysokejch lidí, takže stolička přítel nejvěrnější.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:09

Nejlepší horní skříňky v kuchyni, jsou žádný horní skříňky v kuchyni. Poučení z kuchyně č.1

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:11

Kan Souhlasím ale to bych tu kuchyň musela mít dvakrát tak velkou

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 17:06

Kan to tedy ne! Já horní skříňky potřebuju, nesnáším talíře, skleničky a misky v dolních skříňkách. Teď mám skříňky až ke stropu, nahoře mám málo používané věci.