design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:32

Isca ja sla pri zarizovani najistotu a odchazela s prazdnou a zmatena, co jsem to tam pred Covid videla

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:34

Candance například nemaj takovej ten drevenej pribornik do šuplíku, ty dřevěný kuchyňský desky mi přišlo, ze byly pomalu jejich vlajková loď...ale ono teď prý není moc dříví a všechno se strašně a rychle neustále zdražuje. 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 29. července 2021 04:02

Potrefenáhusa s tou ikeou mas pravdu. To co som mala vybrane zmizlo z ponuky. A teraz neviem nic vybrat lebo sato nepriblizuje ani omylom v inych obchodoch tomu co chcem a neviem zrazu v hlave zmenit scenar. Vravis nemecko by malo?

Online notna
Avatar
9376 příspěvků moje polička 29. července 2021 06:07

Janulik03 Nebo Vídeň, pokud by ti víc vyhovovala. My ji taky máme blíž.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:28

notna no musim kuk na ich stranky

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:16

Janulik03 co hledam Viden nema. Kdyz uz Nemecko nebo Brno. V SK Ikea to, co chci,  ani neni v nabidce.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 29. července 2021 15:12

Candance no mna ani nenapadlo hladat inde tak dobre ze ste tu zacali 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 29. července 2021 15:14

Candance mne sa paci nabytok hemnes. A chcela som ho v ciernej do kupelne. A bum maju iba sedu bielu a tusim prirodne drevo

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 29. července 2021 15:15

Ja potrebuju bily psaci stul, Billy knihovnu a dalsi drobnosti a nic

Online Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 29. července 2021 19:11

Candance No tak to je pech, že nemají ani tyhle hlavní bestsellery. Snad je to jen dočasný, taky se mi v IKEA líbila fůra věci 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 21:22

cassis3 My stavěli do L Lauru od Thermo plus s úpravami (dílna místo pracovny, otevřený strop v obývací části, prádelna místo technické...). Bydlíme přes rok a neměnila bych vůbec nic

Laura

Online Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 29. července 2021 21:44

Nadja Kochanski Jo, tak přesně mezi tou Laurou a tim naším jsme váhali. Já chtěla spíš tu Lauru, sambo nechtěl garáž. 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 22:35

Karja No kdybychom stavěli před pár lety, tak stavíme něco úplně jiného a zřejmě do patra. Ale 5 let od koupi pozemku trvalo než jsme stavět začali a během té doby se nám to, myslím, v hlavě uleželo a měli jsme jasno. Také asi pomohlo, že už máme děti a tak jsme si lépe dovedli představit, co by nám vyhovovalo. Projekt nejde uspěchat

Online Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 29. července 2021 22:41

Nadja Kochanski Přesně a proto my jsme ho měli asi za měsíc a půl od koupě pozemku:-D:-D. Projektová část se nesmí podcenit:-D.

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 30. července 2021 08:25

Karja Tož to jste vzali fofrem

Projektovou část jsme nepodcenili, ale nekončící telefonáty s projektantem byly hodně náročné, ovšem oproti stavbě svépomocí to byla procházka. Každý, kdo staví nebo stavěl, asi potvrdí, že to jsou nervy

Online Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 30. července 2021 09:14

Nadja Kochanski No jako my fofrovali, myslím, že pozemek jsme kupovali ze začátku ledna a v březnu uz jsme delali načerno výkopy;-). Jako víš co, my děláme všechno hrcfrc,jako myslím, že třeba ve výsledku budeme naštvaný, že člověk vydá spoustu peněz za věci, se kterýma není úplně spokojenej, ale třeba taky ne, mně přijde, že nám je hodně věcí jedno:-D:-D. Teď nám třeba přišla jiná krytina než jsem čekala, ale pojímám to stylem ,,no a co, na střechu si neuvidím,,. já doufám  že mi to vydrží celej život toto. Jo ale jen jsem chtěla říct, že ta Laura se nám taky hodně líbila,mně asi nejvíc, ale pak se sambo vzdal garáže;-)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. července 2021 11:59

KarjaNeboj, až budeš stavět druhej barák, budeš vědět o každé maličkosti, která ti v tom starým bejvání vadila a dáš si sakra pozor na detaily.

Online Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 30. července 2021 12:09

Kan Přesně a zas přibyde něco jinýho;-)

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 30. července 2021 12:43

Karja hele váš přístup není špatnej. Já myslím, že nakonec budete v novém domě šťastní a spokojení :)

Online Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:50

DruI Já si myslím, že je to o hlavě a ne o provedení! Něco najdeš na všem a prostě sambo na to nemá hlavu a já čas, abychom si to nějak víc přesně plánovali a malovali;-), nějak se to vyloupne a holt kdyžtak nebudeme chodit na návštěvy, aby nás to nestvalo:-D