design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 18:03

Kan Můj sen je kuchyně jen s velkými masivními dřevěnými policemi, dole i nahoře, všechno otevřený. A to samé ve špajzu. A teda ještě někoho, kdo by to tak třikrát týdně odprášil a umyl. Já totiž co nevidím, neexistuje.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 18:44

Sweet Potato manžel je o 30cm vyšší než já. Bez schůdků nedosáhnu nikam.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 19:31

andulka01 tak tvůj sen je moje noční můra

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 19:33

Pinot Noir No asi tak, otevrene police jsou pro me zlo. Toho prachu! Jak ja miluju svoji novou zasklenou knihovnu. Nejradsi bych vsechno krome kytec nacpala do skrinek, ale mame toho moc. Moc!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 19:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 19:41

Pinot Noir

Evaeva ja uz bych talire nahore nechtela ani zanic

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 19:59

viktorka_od splavu a proč? Mne je to teda taky takhle nepříjemný, jen to vidím. Já nedosahnu nikam, ale s tím 1,6 m to beru proste jako standard 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:02

viktorka_od splavu Talíře bych takhle asi mít mohla, ale hrnky a sklo? Jsem tým zavřené horní skříňky.

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:04

Potrefenáhusa one je mnohem pohodlnejsi ty talíře na linku zvedat nahoru na linku, než je sundavat dolů. Ale skleničky mám taky nahoře. Ale tam betu jednu a je lehká 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:09

Potrefenáhusa  si predstavim jak ten tezkej stos beru ned hlavou a jak se to kaci, fuj. dole je to mnohem pohodlnejsi MaeGandal

Sweet Potato sklenicky mam nahore ale kdyby to slo, dole by mi nevadily

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:10

MaeGandal když já potřebuju z boku vidět, jakej to je :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:11

viktorka_od splavu aha, tezkej stos není můj případ 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:13

Jos tak taky píšu, že k tomu potřebuju otroka

A teda nádobí mám teď zhusta pěkný, škoda schovávat. I hrnce, měď, litina, keramika, smalt. Já na to koukám moc ráda.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:18

viktorka_od splavu Já mám většinu talířů svisle, takže těžkej štos nehrozí. Když vyndavám "sváteční", musím pro ně až ke stropu, ale to lezu radši několikrát.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:24

viktorka_od splavu já bych to takhle mít nechtěla. Taky potřebuju vidět, který beru. Já jich teda štos nevydávám, mám malou kuchyni, takže servíruju maximálně na dva najednou. Ale hlavně se fakt nerada ohýbám

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:28

viktorka_od splavu talire jedine takhle!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:38

Evaeva k tomu se ja teda ohnout nemusim a vy jste ctyri preci, to jite po dvojicich?

Sweet Potato svisle jsme mivali vzdycky, ale i tech beru stos;-))

"jakej" neresim, neb jsou vsechny stejny, dosahnout takove jednoty i v odtatnim nadobi to je muj nedostizny cil

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:42

viktorka_od splavu já mám dvě sady klasického nádobí, k tomu tři sady dětského a samozřejmě každé dítě chce ten který konkrétní obrázek

Já mám v horních skříňkách nádobí, ze kterého se jí/pije (kromě příborů) a dole ty provozní věci jako hrnce a mísyTo mi došlo, až v téhle diskuzi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:45

Evaeva me by ty talire dat dolu nenapadlo, kdybych si to jednou nevyzkousrla v "pujcene" kuchyni. plus sufliky na vse. dokonaly to bylo..

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 20:47

viktorka_od splavu V tom výsuvném šupliku to je asi dobré, ale poslední dobou často potkávám talíře v dolních otevřených skříňkách/policích, v pyramidách na sobě, to mi přijde pekelné.

Každopádně, standartně jsme nejvýš čtyři a to není štos, který bych nezvládla sundat. Pořád se ohýbat by mi vadilo mnohem víc.