design a architektura

09. října 2016 22:17
Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:15

Lama_z_Lana co mam mycku tak jsem zvykla na "vrzave sklenicky" a celkove se zasleho stitim:-) ale tehdy mi to vubec nevadilo

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:23

Evaeva Plast se suší špatně, třeba i teflonové hrnce jsou někdy mokré. A ač jsem dle obecných měřítek spíš šmudla než mycí houba, oschlé flekaté sklo mi vadí. Někdy mají skleničky z myčky takový půlkroužek v místě, kde se opíraly, vypadá to jak otisk rtů.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:25

Sweet Potato plast neakumuluje teplo a tak v mycce ktera susi horkem holt uschnout nemuze. ja jsem rada, kdyz plastove krabicky zustanou na lince doschnout a muzu si je sklidit sama, jinak je to k zlosti:-P

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:28

Pinot Noir my prave měli dvojdrez, ale bez odkapavace, takže v jednom se umylo v napusteny vode, pak se v druhym dřezu oplachlo a pak ten odkapavac, měli jsme teda dratenej a pod nim tac

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:29

viktorka_od splavu Jo, to znám taky.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 10:40

Sweet Potato jsem teda spíš líná, ale skleničky na víno ( obyčejný ikeácký) z myčky přeleštím, právě z důvodu toho zaschlýho půlkroužku. Jinak svou myčku velmi miluju

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:54

Do statistiky: Pokud potřebuju v kuchyni něco dělat, nádobí utírám a uklízím rovnou. Jinak v klidu nechám uschnout a pak jen přeleštím sklo, v lokalitě je super voda, takže žádné kapky nezůstávají. V předchozím bydlišti byla voda tak strašně vápenitá, že uschnuté nádobí bylo hnusobílé (a ne že by to z myčky bylo o moc lepší). Plastové odkapávače se mi hnusí, nikdy jsem jej neměla, nechávám to schnout opřené o sebe, na utěrce.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:07

Sweet Potato kroužek kolem skleničky nemám. Nebo je to pod mojí rozlišovací schopnostMyčka určitě myje skleničky líp než já.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:35

andulka01 Jsem tým schnutí na útěrce, když už zrovna nepoužívam myčku.

V dětství jsme myli pod tekoucí vodou, dávali do okapávače, odkud to druhý bral a utíral.

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:11

Jsem tým nemám myčku, a takove malichernosti jako kroužky, kapky jsou mi tím pádem upřímně jedno, na to není čas to nad horama toho nádobí řešit:-D. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:28

Karja Ale v novém myčku mít budeš, ne? Pro čtyřčlennou domácnost mi to už přijde jako nezbytné vybavení.

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:32

andulka01 Jasně, je to velice nezbytné vybavení:-D To pociťuji každý den:-D. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:41

Karja no jako jak rada uklizim a vsechno, tak myti nadobi me straslive nebavi a mycku bych chtela strasne. Akorat ji nemam kam dat, leda si ji postavit doprostred pokoje jako soliter

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:46

Karja tohle ti fakt nezávidím, my přemýšlíme i o myčce na chalupuŽe se na ní těšíš úplně nejvíc?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 13:49

Karja Budeš ji milovat!

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 14:01

Evaeva Jakoby už jsem si nějak zvykla:-D. Ale jo, těším se na myčku a ten robotického vysavač, to je jasný. 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 17:18

Lama_z_Lana a malicka stolni by se ti nevesla? 

A k tematu - jakou mate mycku v labaku?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 17:28

Candance tu stolni jsem zatim live nikde nevidela, takhle z obrazku mi prijde dost velka  ja mam v 1kk fakt jen pidi kuchynskej kout.

Tyjo, v labu vubec netusim - vecer dam sklo do skrine na chodbe a druhej den tam je tam "zazrakem" ciste buh zehnej laborantkam. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 17:35

Lama_z_Lana vestavna je velka jako vestavna pecici trouba

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 17:44

viktorka_od splavu tak v soucasnym byte je to fakt neproveditelny. Tak jako rada bych ji mela, ale zas ne na ukor jinejch veci. A poustet se do nejakejch slozitosti v najemnim byte, kde uz doufam za rok-rok a pul nebudu, se mi nechce