Nadobiiii!
viktorka_od splavu vestaveny jsou i malu, ne? Videla jsem i snad 35 nebo 40 cm mysku, pro jednoho akorat, vetsi trva moc dlouho nez zaplnis.
Lama_z_Lana Prisla jsem na to, ze kdyz pouziju urcitej system umyti, tak lestit nemusim, ALE musi to byt konkretni myci prpravek, kvalitni sklo a systematicky umyti, horka voda atd, ale funguje to!
Jinak do statistiky, me vadi nechavat nadobi pres noc neumyty, strasne. Dve sklenice od vina jako ok, ale vic nez to nedavam.

