design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 02:15

Karja Posílám jedno uspořádání kuchyně, které mi přišlo fajn

Kuchyň

​Lol, tak bez těch krajů (asi spajzu a "ostruvku") a zrcadlově obrácený jsme si to právě pořídili

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 02:55

Potrefenáhusa to vypadá dobře! A ty dlaždičky! Ať se hezky vaří 

Offline Janulik03
Avatar
20152 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 07:37

Potrefenáhusa tak uz ste sa na to vrhli?  Ooo vyzera to super tie kachlicky

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 07:40

Potrefenáhusa 

To je krásná kuchyň, ať dobře slouží.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 07:40

Potrefenáhusa ta je krasna!

Offline Garfie
Avatar
28427 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 07:50

Potrefenáhusa Paráda! To jsem ráda, že jste se na to vrhli, vypadá to super. A budete dávat nějaký sokl, nebo to necháš tak? 

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 07:52

Potrefenáhusa Tak tahle dispozice je klasika a vaše kuchyň vypadá velice přívětivě. Povedla se :o)

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:12

Potrefenáhusa ta je pekna

Ja myslela, ze to planujete v daleke budoucnosti

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:15

Potrefenáhusa Je moc pěkná, povedla se vám. 

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:19

Nadja Kochanski Ty jo, to je fajn, ale my tam máme ještě mrsknute okno no:-(. Nakonec jedine schůdné řešení bude ostrůvek. Teď mi to navrhují v jednom studiu, tak uvidím, či z toho vyleze. Už na to čekám skoro dva týdny a myslím, že nakonec si to budu ještě kreslit sama v Ikea plánovací:-D

Teď potřebuju ještě navrhnout koupelnu:-D. Sambo na to vůbec není, i řekl, že se tím nebude zaobírat, no tak včera jsem to vymyslela s jedním kámošem, pak pojedu ještě někam nechat si poradit. Mně tohle plánování úplně nejde, já na to moc nejsem, věc co tak v hlavě nosím třeba čtyři dny má jiný vyřešeny za 5 minut;-). Blbý že jsme se takhle sešli dva:-D

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:20

Potrefenáhusa Je to moc pěkný a praktický! 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:26

Candance to už je, ne, ta daleka budoucnost

jinak díky, se zavrenou/polofungujici/vyprodanou ikeou to byl dost porod, desku nám nakonec udělal truhlář, ještě bude dodelavat police a nějaký listy, lednice nám zatím stojí stará uprostřed obejvaku 

jinak jsem chtěla napsat Karja -e, ze ono těch možnosti nakonec stejně není milion, nám tohle nakonec vylezlo jako jedina možná varianta kvůli rozvodum, plus v jednom rohu je pouzivanej komin a ve zdi pruduch z kamen- takže sice jsme si nad tím lamali hlavu dlouho, ale stejně z toho vylezlo jediný řešení 

u nas v Praze maj vystavenou krásnou kuchyň Gorenje, maj podobny řešení do ucka, ale celá ta jedna stěna je vysoká se zabudovanou troubou ve výšce (moc jsem to chtěla, ale my na to místo bohužel nemáme) a horní část je z prosklených dvířek, takže to připomíná starou kredenc, krásný moc

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:34

Potrefenáhusa Tak to by mě zajímalo vidět. Mně přijde, že když je tam moc prosklených dvířek, tak už je to dost rizikové, že to bude retro až moc. Kámoška si zařizovala kuchyň ve starším domě a ta to preretrevala až moc, vršky má buď prosklené nebo otevřené police s nádobím s modrotiskem a mám i takové retrospotrebice. 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 08:34

Potrefenáhusa mohla bych poprosit fotku, jestli pojedes nekdy okolo? Hledam prave inspiraci a sesli jsme se 2 co jeden by rad ikeu, ale druhy ikeu nesnasi a prosazuje zdejsiho truhlare:(

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 09:47

rasaNori je to tahle, akorat jak je to tím rybím okem vyfoceny, tak to tak hezky nevyzni. Já ji mám i vyfocenou, jenže se jim hrozne leskne výloha a není tam skoro nic vidět, tak fotka z jejich webu - ta část vpravo se mi líbí úplně moc 

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 09:47

rasaNori Tak to už jsme dvě, co to chtěj vidět, tak koho tam pošleme fotit?:-D. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 10:03

Potrefenáhusa jak maji ty horni skrinky otvirani?

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 10:03

Můj marnej pokus přes vylohu, snad si obrázek uděláte 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 10:04

viktorka_od splavu hele nevim, možná maj ty madla uprostřed na efekt, ale kdo ví 

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 10:09

Potrefenáhusa Aha, tak takhle je to dobrý, to není ,,preretrovany,,.  To je fakt zajímavy, to jsem nikde neviděla zatím. Taky se nám to teda nevejde:-D