design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 18:29

Bledule třeba jdou ty dvere od lednice otevřít úplně 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 18:43

Pinot Noir U mého bývalého přítele používali troubu jednou ročně, když do ní dávali na vánoce smaženeho kapra, aby nevychladnul. Hadejte, co tam jednou našli?

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:08

brrr Nenene!

Offline Garfie
Avatar
28427 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:10

brrr  mumii?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 21:11

brrr nesmrdel?

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:34

Sweet Potato ehm, já mám doma toho horolezce, afinita ke skalám enormni. Jak bych to... Byly jsme kdysi před lety v Predjame, hradu, který je postaven dílem ve skále a dílem v jeskyni a aby se tam dalo ve středověku (!) bydlet, použili spoustu vychytávek, které tady nevidím - třeba dvojité zdi. 

Toto si neumím představit ani obyvat ani využívat a že jsem teda v živote spala na různých divnych místech. 

Offline Garfie
Avatar
28427 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:44

Sweet Potato Vlhka dira za sest mega?  To nevim, kolik by si od turistu museli uctovat, aby se to vyplatilo. Ale jsem prekvapena, ze se u nas takovy skalni byt da ziskat, zatim jsem to videla jen v Italii. 

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:45

Garfie pozemek 5000metru, počítám, že se platí za ten pozemek:-D. Hustý no jako, dobrej atyp;-)

Offline Garfie
Avatar
28427 příspěvků moje polička 09. srpna 2021 22:48

Karja Asi jo, ale moc to nevypadá na stavební pozemek, tak je otázka, jestli koupíš aspoň nějaké výnosné lesy!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:39

Garfie Před rekonstrukcí

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 08:41

Sweet Potato jé, to je byt hned u Harasova (rybníka), u turistický cesty, vlhká díra ve skále za šest mega, to je docela síla.

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:11

Potrefenáhusa 

Já jdu jako vždycky pozdě, ale musím pochválit tu vaši kuchyň, je vážně moc pěkná! (Kachle jsem už obdivovala na ig.) Nechtěli jste ještě novou podlahu?

Ta gorenje je teda úplně skvělá, akorát mi k tomu hodně neladí ta použitá digestoř.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:36

Len podlahu jsme novou nechtěli, ona ehm nová je (celkem), ale je znova co nejvíc vysparovana a natrena nějakým voskem 

a dlaždice jsou krásný, jen muži se nevim proč nelibej, ze prej je to moc divoký a měli jsme dat něco jednoduššího (přitom je našel on a já se jich hned chytila) - ale mne přijdou úplně nejlepší do ty starší kuchyně)

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 09:38

Potrefenáhusa je to moc pěkné

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 10:07

Potrefenáhusa To je dobře, že jste podlahu neměnili. Je moc hezká.

Offline Garfie
Avatar
28427 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 10:10

Potrefenáhusa Ty dlaždice jsou super, dají tomu to "něco" navíc. 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 10:47

Potrefenáhusa Dlaždice jsou super, do vašeho domu jak dělaný. Muž tomu nerozumí, mám takovej pocit, že měl problém i s kredencema?

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 10:59

Len téma kredenci jsme ještě neukončili!!! (Ona se do ty kuchyně asi fakt nevejde, ale zkusit se to musí)

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 13:19

Potrefenáhusa Zkusit se to musí! Přesně! Pak nám dej info:-D:-D.