design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 18:29

Potrefenáhusa kuchyň je moc pěkná i dlažba a obklady, ale dohromady je toho moc, tluče se mi dlažba s obkladem.Kredenc do jiné místnosti by se nevešel?do nějakého výklenku na chodbě,pamatuji ho ještě z fotek na MP,toho by byla škoda

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 19:01
Reakce na Karja:

Potrefenáhusa Aha, tak takhle je to dobrý, to není ,,preretrovany,,.  To je fakt zajímavy, to jsem nikde neviděla zatím. Taky se nám to teda nevejde:-D

​ja jsem k tomu retru byla taky trochu skepticka, ale pak jsem to videla in natura a je to moc pekny.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 19:11

Vlm Dík, mne se to naštěstí netluče. Kredenc se bohužel jinam nevejde, v obejvaku už jiná, menší, je. Vyklenek nemáme, ten dům je fakt malej, na mp byl ještě prazskej byt, to už teď není 

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 19:18

Potrefenáhusa j to je mi jasné, že jste přestěhování, přibyli psi a hlavně krásná holčička,ja to tu sleduju jako špion.bude potreba přistavět pokojík , nějakou verandu aby měl kredenc využití

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 19:27

moora Já vůči retru nejsem vůbec skeptická, naopak. Líbí se mi to moc. I bych něco takového brala. Tady jsem se ale vymezovala vůči tomu, když je toho moc. Ta kámoška měla linku jak Husa, do toho ty retrospotrebice, hodně prosklených dvířek, police,modrotisk, ...Už toho bylo moc. Ale ty spotřebiče bych fakt nějak pěkně použité chtěla vidět. Podle mě spíš tak do toho amerického retra bych to tak viděla než to použít ve venkovské kuchyni. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 19:53

Karja v americkým retru mivaj často ty obrovský plynový sporáky, myslím aga

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:03

Dám to sem, byt v HK v paneláku za 6mega. Jako jo, dům v pořádku, zateplený, nový výtah, byt s novým jádrem atd. Ale 6mil.?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:04

JankaM mno....co bych k tomu tak jen rekla...

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:09

Lama_z_Lana budeme sousedky?

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:10

Goliáškovi naštěstí sluší 

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:10

JankaM jojo, Hradec je v tomhle dost děsnej. Od muže vím, že několik kolegů radši koupilo (kupuje) byty v Pardubicích či Chrudimi s tím, že budou dojíždět (a to jsou zrovna ti vysocepříjmoví - i pro ně drahý).

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:10

JankaMjesti planujes bydlet pod mostem, tak jo

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:11

Potrefenáhusa krásná fotka

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:13

tina u nas taky kolegove dost dojizdi...hlavne tam neni co kupovat...ja hledam malicky 1+1 nebo 2kk...a nic..nebo silena cena. 

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:13

Potrefenáhusa neupohubnul chudák malej?

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:52

Lama_z_Lana za 4 prodám můj 1+1,to abych měla na ten za 6

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:57

tina V té Chrudimi jsem byla po x letech a docela mě zaujalo to město, myslím si, že přesně se tam koupi bydlení levnější a to město není zase tak hrozný a v relativně slušný dojezdovy vzdalenosti;-). 

JankaM Drahy je to teď všude a zrovna Hradec je docela pěkný a velký město, tak se tomu vůbec nedivím. 

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:01

Karja pěkný to tu je, ale je to tu samej úředník, lékárník, doktor, učitel a zubař, průmysl nula. A ještě armáda

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:02

JankaM za hubicku

Offline JankaM
Avatar
3077 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:04

Lama_z_Lana ze známosti ti dám slevu