Dadoo Vypadá to krásně, praktické to asi úplně nebude (zalévání, hnojení, dosazování..)
stes Zas tak hrozné to asi nebude. Děravý stůl venku není nic proti ničemu (taky máme). Ale něčím zaoblit hrany by to určitě chtělo.
Alergiky asi doma nemá, to by zřejmě vzal v potaz. A hmyz? Na stole běžně bývají kytky řezané.
Chce to něco, z čeho moc nepadá bordel (pyl, odkvetlé kvítky a pod)


