Zu My mame exotiku od letoska, takze dlouhodobou zkusenost nemam, ale melo by to pry vydrzet. Rost je ze stejneho dreva jako povrch, z merbau. Pri vyberu nas upozornovali, ze rost je prave potreba delat bud ze stejneho, nebo z lepsiho dreva nez terasu, prave aby to vydrzelo a pri ruznem pocasi behem roku se to moc neroztahovalo a nesmrstovalo.
Zastresene to taky nemame, casem nad to asi natahneme nejakou popinavou rostlinu, takze ochrana nebude veskera zadna, naopak na to budou padat listy a bordel z te rostliny - i to by to pry melo prezit. Tak budeme doufat 