design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:14

MP Meritiez sa priklanam k ciernej farbe, ci uz kov alebo drevo. 

A mas krasnu sedacku aj koberec

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:22

MP Meri stolky jsou krásný. celý to máte krásný

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:46

Děkuju. Já se toho kovu trochu bojim, aby to nebylo úplně "studené", v tomhle bytě je všude dlažba, tajže pocitově furt "zatepluju". Ikea bych se ráda vyhla, a beztak nemůžu nic příčetného najít. Už vidím, že to bez osobního obcházení obchoďáků zase nepůjde, chjo. Ale díky za tipy, budu víc koukat po tom kovu. 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:48

A ten koberec je super btw, není na něm vidět nic! Bohužel teda ani zapomenutý lego, au Lituju jenom že jsem nevzala větší, trochu jsem vyměkla, že to bude divočina. Je, ale líbí se mi to

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 19. července 2022 20:55

MP Meri Je hezkej. Odkud je? Celý je to hezký. A ta sedačka to není asi ta nevyvistitelna IKEA co:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49173 příspěvků moje polička 19. července 2022 21:02

Karja tyo já tipovala že jo MP Meri ? mně teda přišla hrozně nepohodlná, i když krásná

no a jak jsem se k té fotce ještě vrátila, tak koukám že mám stejnou stojací lampu, taky tě na ní tak štve ten viditelnej "šev"? MP Meri

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 19. července 2022 21:17

viktorka_od splavu Doteď ji určitě nestval:-D

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 19. července 2022 21:25

Karja Jo, bohuzel je to ta nevycistitelna Ikea Strandmon. Mne je strašně pohodlná, miluju to vysoký opěradlo, ale jinak ji nenávidím

Jo, ten koberec je Bonami.

viktorka_od splavu Ten šev mě dere neskutečně, neboj, furt to otacim. A vůbec ta lampa ... jak já se těším, až se zbavim všeho z Ikey

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 19. července 2022 23:14

MP Meri kov nevím, koukala bych po černém dřevě.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:08

MP Meri Ty stolky jsou tak malý, že bych se vůbec nebála je kombinovat s čímkoli. Asi bych teda šla do nějaké kombinace dřeva a kovu. Vím, že Ikea ne :-), ale dělávala takové prosklené kovové stolky, ten by se mi třeba asi líbil, navíc působí hodně vzdušně. Jen ho nemůžu najít, asi už ho nedělají. 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:13

Garfie myslíš tento? 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:16

Janulik03 Něco podobného, ale televizní stolek, možná ze stejné série? 

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:20

MP Meri nevim, jak velky ten stolek pod televizi ma byt, ale co neco takoveho a to drevo si nechat natrit na cerno, aby se ty odstiny nebily?

https://www.wuders.cz/tv-stolek-singapur/?variantId=2360&gclid=CjwKCAjwrNmWBhA4EiwAHbjEQGka2HhW_XAVV-nLBOCgBiLcJ-WNv8HucmcOLH3f5zNGnCX5GgEfwxoCpLEQAvD_BwE

Offline Lilly_Ku
Avatar
4506 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:21

MP Meri ja bych do kovu nesla, kdyz uz tak drevo obarvene nacerno. souhlasim s tebou, ze k dlazbe to chce neco "teplejsiho". 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:29

Garfie hmmm vobec si raky nevybavujem . Len tento gulaty a este jeden ale tiež guľatý . Mozno niekde inde si videla?

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 20. července 2022 07:33

Janulik03 No možné to je, ale skoro bych se vsadila... ale už je to delší dobu. 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 20. července 2022 08:01

Garfie Jiný dekor dřeva nechci. Resp. normálně by mi to nevadilo, ale pořad je to celkem malej byt. A jak jsme v najmu ... no, sečteno podtrženo, v obyvakokuchyni je aktuálně 5 různých dekoru dřeva (7 pokud počítám okna a dveře ). A to se mi to podařilo výměnou psacího a jidelniho stolu o dva stáhnout. Plus černý a bily nábytek. Neříkám, ze musí byt všechno urputně sladeny do jedny barvy, to vůbec, ale spis se to snažím tlačit dolu.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 20. července 2022 08:08

baltik To nejsou špatně tipy, ale (pozor - následuje "nic mi není dost dobrý" ) chceme spis aspoň částečně uzavřené a musí byt o dost kratší. Ale dobrý, aspoň jsem si sama ujasnila, po čem potrebuju koukat.

O ty černý celkove teda ještě nejsem pořad přesvědčena, barevně by to sedelo nejvic, ale ten prach  Stačí mi černá stolička-polička.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 20. července 2022 08:12

MP Meri jo, to je pravda, máme dost černých kusů a s prachem je to peklo všech pekel!