design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 27. července 2024 12:25

Sweet Potato Určitě chceš, já jsem vybírala podle ovládání, aby mi bylo pohodlné :)

jen teda upozorňuju, že musíš mít správně vedenou teplou a studenou vodu. Naši to třeba mají doma obráceně a na tom termobaterie nefunguje.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 27. července 2024 12:27

Děkuju všem. Proberu ještě s instalatérem.

DruI Pohodlí ovládání se právě trochu bojím.

Zatím jsme vybrali podle vzhledu.

Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 27. července 2024 12:28

Lama_z_Lana Já bych dala polici ze stejného materiálu jako je na kuchyni deska.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. července 2024 12:50

Lama_z_Lana klidne bych dala drevenou, jedna police se snese

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2024 13:36

Lama_z_Lana souhlasim s RoSa :)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 27. července 2024 13:40

Děkuju všem za tipy. Ono to nepospíchá. Počkám na to světlo a uvidím, jak to bude vypadat. 

No do té jídelní/obývací části jsem nakonec vybrala osvetlení trochu extravagantní (ač minimalistické), na to jsem hodně zvědavá. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2024 13:48

Tady to neznám, to je zajímavé vlákno :)))

Poraďte. Potřebuji z budoucí kuchyně dostat pryč kachlová kamna s kamnovcem, pecí, sporákem, všechno krásný zachovany 19. Století. Velikost asi 2x2 metry.

Myslíte, že by někdo měl zájem o dlaždice, kování a podobné věci?

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 27. července 2024 14:39

Mha to si určitě někdo rád přijede rozebrat

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 27. července 2024 16:58

Lama_z_Lana ja bych si tam misto policky nechala dat dreveny truhlík. Snad budou fungovat odkazy

https://pin.it/7I42WjLRM

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 27. července 2024 20:32

Mha Utrhaj ti ruce.

Fakt si je nechceš nechat, zní to pohádkově.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 27. července 2024 22:56
Reakce na Mha:

Potřebuji z budoucí kuchyně dostat pryč kachlová kamna s kamnovcem, pecí, sporákem, všechno krásný zachovany 19. Století.

​Pryč?!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2024 12:17

Sweet Potato

Chci si nechat ruce!

Vypadá to pohádkově. Ale vařit na tom by mohla jedině Máry, která za svítání vstane, nanosí vodu, vynese popel, nastipe dříví a rozdela oheň, který bude udržovat do večera. Tu nemáme. 

barbucha

Vybourat. Celá místnost má 3x3 metry a většina z toho je ta historická obluda. Kam bych dala tu krásnou linku z Ikey s NEREZOVÝM dřezem?

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 28. července 2024 15:49

Mha A kde je místo rozborky? 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 28. července 2024 16:11

Mha Kam si máme přijet?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2024 21:05

 

Teď máme stop stav s bouranim, ale vydržte, dodám i obrazovou dokumentaci a pak spolu vybudujeme kuchyni snů

Samantha ppíšu sz

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 30. července 2024 17:22

Tak jsem nastěhovala zpět nábytek a rozhodla, že ty police budou fakt nejlepší bílý. Zkusila jsem tam tam dát dubový prkno a to nebylo ono, na ozvláštnění bude stačit to světlo. 

Ale nechám časem udělat dlouhou dubovou polici nad gauc, tam bude pěkná

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. července 2024 18:54

Lama_z_Lana Keramické vypínače Mulier, dělají i zvonky. Ještě jsem věděla o jedné české firmě na vypínače a za čunika si nemůžu vzpomenout. :D

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. července 2024 19:03

Lama_z_Lana Už vím, porcelánové vypínače Vanya.

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 31. července 2024 06:38

Mha asi je ta místnost malá a nejde to tam nechat.

Jen pro inspiraci - kolegyně obývá vesnický dům (bývalou hospodu). Místnost veliká, takže nechali udělat nově doprostřed kachlová kamna se všemi náležitostmi - na jedné straně posezení, z jiné strany trouba a sporákový prostor, kamnovec tam asi taky je, komínem vytápějí podkroví. Vedle toho má u zdi normální kuchyňskou linku, ale kamny v zimě topí, takže ta husa v troubě se udělá jen tak mimochodem.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 31. července 2024 16:41

Kandíky za tip, ale keramický teda spíš ne