design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 06. srpna 2024 23:02

SamanthaTo je odborná terminologie!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. srpna 2024 23:24

Karja přesně!

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 06. srpna 2024 23:43

notna To bude spíš provedením než materiálem, ségra to má taky a je to v pohodě a ta to má fakt odshora až nahoru, já to asi až ke stropu dělat nebudu, tam dám 50cm skříňku asi, co bude pokračovat dál nad tu lavicku

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 06. srpna 2024 23:43

Evaeva Jj, úplně to vidím u vás na škole na zkoušce z nějakého interiérového designu:D

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 14:32

Teď přemejšlím, co jsem za prase, když mě jakživa nenapadl problém spolužití bot s kabátama!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 15:04

Karja to vypadá fakt pěkně když sintakhle promyslim, tak s různým systém "skříňka ve skříňce" to můžeš mít do budoucna variabilní a pěkně za jedněma dvířkama. 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 15:28
Reakce na Evaeva:

JankaM nedáváš pozor, sambo bude mít svůj mrdník

​Neříká se MRVNÍK?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 15:30

Fakirka mrdnik neboli bordelja si zive predstavuju ten humus, ktery slusnym slovem nazvat nelze:-))

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2024 15:31

Fakirkařekla bych, že obojí je správně

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 15:32

viktorka_od splavu no já bych řekla mrvník od slova mrva, neboli hnůj

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 15:55

Fakirkano  u nas se rika jak pisu vyse, to tvoje jsem nikdy neslysela, vlaste ani nikoho kdo by hnoji rikal mrva:-)) to jsem slysela naposled ve skole

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 16:00

Aranel Ani mě. A to jsem docela ras na hygienu, chudák děcko začalo raději chodit na wc, aby nemusel sedávat na nočníku v koupelně, jinde v bytě bych to zas nedala já. Ty vysoký boty mám teda vypucovaný a nagrémovaný, protože sůl a neberu je každý den.

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 17:16

Fakirka NE

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 18:37

Fakirka u nás jedině s D, jako u Karjů

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 07. srpna 2024 18:39

U nás taky s D a používali to i mi superslusni rodiče. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. srpna 2024 20:10

continuity tak to naši teda ne, u nás byl bordel a borčus. Ani já bych to před dětmi neřekla, ale jako sprosté to taky nevnímám.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 00:15

Evaeva Ja mám ráda tyhle barvitý slova, prostě pod bordelem si představím něco jiného, pod humusem taky a pod mrdnikem taky.  U nás to určitě používala máma a babička, mám to určitě od nich.

Ale ano, původ toho slova je určitě zvláštní:D

Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 06:02

Karja humus, taky jsme to používali jako obecný vyraz pro něco nedobreho.

Ale pak mi zachutnal a když jsem ho jednou kupovala v lidlu, synek dost nahlas pronesl, že název odpovídá chuti, zboží dorovnavající prodavačka dostala záchvat smíchu, hned to řekla pres ty jejich mikrofony ostatním a na pokladně mu paní dala za pravdu

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 07:34

Lama_z_Lana Jo, no nebude to snad špatný, hlavně hodně uložného prostoru...ale nějak se mi nedaři přesvědčit samba, že tam má udělat tu stěrku. Je k tomu víc než vlažnej:-D chtěla jsem to na komplet předsín, plus ty záda, tam ty zdi fakt trpí na špínu, ale řekla bych, že to nebude:-D

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 08. srpna 2024 19:50

Aaaaaaaa

Jdem věšet lustr do jídelny....aaaa? 

Překvápko, překvápko

Výřezy jak prase. Aaaa sem nasrana a už ho nechci! 

Boha jeho, jako doufám že s IKEA půjde ten reklamační proces jednoduše. Takže druhé kolečku výběru světla. 

Aspoň že to kuchyňský je krásný.