Tyhle lidi mě hrozně štvou - a je jedno, jestli maj děti nebo ne, důvod se vždycky najde, na co si stěžovat. Vy, co žijete dýl v cizině, vnímáte to fakt jako klasický rys české povahy?
Ano, naprosto. Ja ziju v zahranici stabilne 10 let a predtim jsem stravila nejakou dobu mimo cz (Spanelsko a Rakousko) a ten "stezovatelskej rys" v CZ byl pro me jeden z dulezitych faktoru, kdyz jsem se rozhodovala, jestli zustat v Kanade. Po te dobe co jsem pryc je to fakt poznat, kdyz prijedu, prasti te to do ksichtu vylozene.
Samozrejme to neplati plosne o vsech, spis je patrna negativni atmosfera a nechut s tim co mi vadi neco udelat. Kdybych mela srovnavat, tak zivot tady je min stresujici a obecne to vychazi lip pro procento prijemnych lidi kdekoliv, v praci, na ulici, v kavarne atd....


To je bl.ka 