rasaNori já bych se decentně snažila, bordera je fakt jen pro lidi, co s ní chtěj sportovat nebo pracovat, jinak budou nešťastný všichni
jako ano, neptala se, a nejspíš ji to nezajímá, ale asi bych upozornila
Sry za OT, ale tohohle psa si nedávno pořídila moje máma. Absolutně nesportovní, do večera pracující člověk. Psům vůbec nerozumím, ale tuhle charakteristiku jsem nějak tušila. No, nechápu.





