Mutziputzi Plodkova super, u Stivínovej mi vadia prsty na zemi a ten výstrih takisto nie je ideál. Zvyšok je des. Outfit s rúškou je divný, topánky strašné. Kto to je?
VIP zjevy
za me stivinova des bes, ale ja jsem nikdy moc nechapala jeji adoraci jako modni ikony, jednu dobu s tim furt blbi v elle.
ta bruntalska fotka, to je z nouze cnost. Nejsou prachy na poradne saty, boty, sperky... tak jedem straaasnou alternativu.
jinx V bruntalske alternative je i Tonya, ta mi do kategorie "nemam prachy, tak jedu kreativni alternativu" uplne nezapada, to spis "jsem jaka jsem, ber - nebo nech bejt" - ale ve vysledku to je fuk, i takhle z dalky to vypada zle...
A taky u tech dvou dalsich nechapu ty mohutne saly...![]()
Stivínová
euridike no tak ta se asi jen neumi obleknout.
jinx Tonya ma i svetle chvilky - treba jednoduche kombinace ve stylu - cerne kalhoty + rolak + extravagantni bryle, ale nekdy je to fakt kolotoc...
jinx Muj styl Stivínová taky neni, ale aspoň se tomu nedá upřít úroveň.
Jinak teda častej nešvar co mi trhá oči, jsou sádelnatý paže.



Mutziputzi Tvl, ta mladší Třeštíková, to je hrozný... Kdo jí tohle poradil :-).
Já jsem se včera dívala na lvy a Jenovefa mě taky překvapila s tou macatou paží.
barbucha Není na ně typ a nemá na ně ani postavu. Z celé škály možností si vybere tyhle "Pretty Woman"...Měla jít k timurkám nebo do Chatty, třeba.
Postavu nemá dokonalou, to ne... ale mě to nějak neuráží kupodivu
Je otázka, jestli by jí nějakej uměleckej pytel dobře posloužil...aby ji spíš "nezabil"?
Mně se hodně líbila Voříšková (jo, má takovou trochu větší hlavu, včera to nějak vyniklo víc, ale nevadí), Plodkovová taky pěkný, Stivínová (ve skutečnosti mnohlem lepší než tady ně tý fotce), i ta Čvančarová nakonec a Třeštíková taky. Silnější paže mě nijak zvlášť neurážely, taková Jenovéfa je tak kouzelná, že paže nevnímám.
Tradičně se mi hodně líbila Aňa.
Nejvíc se mi líbíla ale ocenění, už dlouho jsem neměla pocit, že je rozdáno tak "dobře", takže se raduju s Marhoulem, a jsem ráda za ocenění Schmitzera a Mrkvičky za Staříky....

Postavu nemá dokonalou, to ne... ale mě to nějak neuráží kupodivu
Je otázka, jestli by jí nějakej uměleckej pytel dobře posloužil...aby ji spíš "nezabil"?
Umím si představit, že zabil. Ona je taková mohutnější, dost vysoká... Ladění se rtěnkou se mi taky moc líbí.
Mutziputzi ml. Třeštikova teda strašný a sadelnaty paze u takhle mladejch jsou nehezky... Jsou nehezky u vsech, nechapu proc je vystavovat tam, kde to jde schovat
barbucha Proč hned uměleckej pytel? :-).
Trestikova podľa mňa v pohode. Nepáči sa mi tvrdé líčenie očí.
Mohutnejšie paže mi nevadia, ale dajú sa obliecť i lepšie. Sama ich mám a veciam bez rukávu sa okrem leta vyhýbam.
Neviem nájsť Písařovicovú, ale ta mala zase tak blbe šaty. Tak pekna žena a vždy ma na sebe nejakú divnú kreáciu.
tak určitě by se našlo víc modelů, co by jí slušely, nakonec, i v běžném provozu se obléká docela hezky (a rtěnka jí ladí) :-), jenom prostě mně se včera celkem líbila tak, jak byla.
No tak dělaj takový spíš volnější, pohodlnější modely, ne? Mně se třeba TEG styl líbí, ale spíš na civilní užití... aspoň to, co u nich vídám. Ale možná by se našly i společenský róby, to nevim.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
