VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:39
Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 23. března 2020 17:43

milacka to si musim zapamatovat, jako rouska asi na uvareni, ale jako posledni zachrana v zime misto kukly k nezaplaceni. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. března 2020 17:52

continuity noo, zrovna dneska by se mi bývalo hodilo.-)) kosa a vichr, trenclokukla by se šikla;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 24. března 2020 00:18
Reakce na LadyMary:

https://tv.idnes.cz/spolecnost/madonna-instagram-filozofuje-vana-koupelna-zpevacka-koronavirus-karantena-naha-zpevacka.V200323_095156_idnestv_vrsa

Ups....ta má ten obličej tak vypnutý, že mám pocit, že to na ní musí každou chvilku prasknout....au.

​Zajímavé, jaká moudra jednoho ve vaně napadnou. Na suchu by to asi nebylo vono.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. března 2020 00:26

viktorka_od splavu Trenckokukla

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 24. března 2020 07:01

Husa. Tak to bude muset zvladnout sama. Svět se bude tocit dal a na mimino si na otcovu nepritomnost, tipuju, ani nevzdechne https://www.super.cz/692449-tehotna-leichtova-nechce-rodit-bez-sveho-partnera-zakaz-otcu-u-porodu-nerespektuji.html

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 24. března 2020 07:23

stes

Ja tomu rozumim, 9 mesicu se pripravujes na to ze porod bude za pritomnosti otce a najednou lusk a smolik pacholik. Coz by teda bylo i kdyby ji sambo skoncil treba se zlomenou nohou na pohotovosti. U druheho porodu kdyby muj muz nebyl, tak by se prd stalo, to byla takova rychlovka:D Zato prvni nemit ho tam tak to podle meho skonci kdovi jak, a bylo by to uplne zbytecny. A ty prvni chvile potom

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. března 2020 07:37

rasaNori Ja chápem,  že to asi nie je úplne ľahké, ale takisto to nie je vec, ktorá by v tomto momente ohrozovala niekoho život (teda, aspoň sa domnievam) takže lamentovať o tomto v tejto situácii je proste ... neviem nájsť správne slovo. 

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 24. března 2020 07:49

paktofonika na fakultce v Ostrave uz to zrusili, coz vypovida o hodne vecech. 

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:20

rasaNori ani bych neřekla: S platností od 23.3.2020 od 17,00 hod UMOŽŇUJEME návštěvy OTCE u rodičky a dítěte IHNED PO PORODU a na PORODNÍM SÁLE za těchto podmínek‼️:

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:24

rasaNori Ja vôbec nerozporujem to, že je to je prítomnosť otca pri pôrode dôležitá. Takisto je možné, že toto nariadenie sa bude postupne upravovať (neviem, nesledujem to), ale pokiaľ ho pôrodnica aktuálne má, tak proste je to jasné ako facka, otec bude doma a hotovo. Nemyslím si, že by to pôrodnice robili schválne, aby rodičky buzerovali.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:55

stes 

Tak madam nemůže rodit bez partnera, kvůlivá zlovolnejm zdravotníkům. Chudák. Takový neštěstí. 

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:58

zlatahouba jo ja to cetla jen na zacatku na hlavni strane, tam to vypadalo ze cajk. Tak nic no, tak to je mi vsech co s tim pocitali lito...

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:59

paktofonika to rozhodne nerozporuju:)

Online Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:59

barbucha kdyz nechce rodit bez partnera, to asi bude muset pockat, az se ten zakaz zrusi

Online Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 24. března 2020 08:59

stes Ach jo. To je velké téma napříč internetem. A bojovníci a bojovnice jsou nekompromisní.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 24. března 2020 09:05
Reakce na Kokoska:

barbucha kdyz nechce rodit bez partnera, to asi bude muset pockat, az se ten zakaz zrusi

​Ano, původně jsem chtěla navrhnout špunt.

Online Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 24. března 2020 09:08
Reakce na paktofonika:

rasaNori Ja chápem,  že to asi nie je úplne ľahké, ale takisto to nie je vec, ktorá by v tomto momente ohrozovala niekoho život (teda, aspoň sa domnievam) takže lamentovať o tomto v tejto situácii je proste ... neviem nájsť správne slovo. 

​Sobecke? Malicherne? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 24. března 2020 09:21

Já bych se nikomu nevysmivala, ale taky mi to přijde dost nepochopitelny chtít zdvojnásobit mnozstvi lidi v porodnici, když zdravotníci nemaj dostatek ochrannyho materiálu ani pro sebe....

az všechny doktory a sestry vybijem nebo poslem do karantény, jak se bude rodit pak? 

Online Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 24. března 2020 09:21