VIP zjevy
milacka to si musim zapamatovat, jako rouska asi na uvareni, ale jako posledni zachrana v zime misto kukly k nezaplaceni.
continuity noo, zrovna dneska by se mi bývalo hodilo.-)) kosa a vichr, trenclokukla by se šikla;-)
Ups....ta má ten obličej tak vypnutý, že mám pocit, že to na ní musí každou chvilku prasknout....au.
Zajímavé, jaká moudra jednoho ve vaně napadnou. Na suchu by to asi nebylo vono.
viktorka_od splavu Trenckokukla![]()
Husa. Tak to bude muset zvladnout sama. Svět se bude tocit dal a na mimino si na otcovu nepritomnost, tipuju, ani nevzdechne
https://www.super.cz/692449-tehotna-leichtova-nechce-rodit-bez-sveho-partnera-zakaz-otcu-u-porodu-nerespektuji.html
Ja tomu rozumim, 9 mesicu se pripravujes na to ze porod bude za pritomnosti otce a najednou lusk a smolik pacholik. Coz by teda bylo i kdyby ji sambo skoncil treba se zlomenou nohou na pohotovosti. U druheho porodu kdyby muj muz nebyl, tak by se prd stalo, to byla takova rychlovka:D Zato prvni
nemit ho tam tak to podle meho skonci kdovi jak, a bylo by to uplne zbytecny. A ty prvni chvile potom![]()
rasaNori Ja chápem, že to asi nie je úplne ľahké, ale takisto to nie je vec, ktorá by v tomto momente ohrozovala niekoho život (teda, aspoň sa domnievam) takže lamentovať o tomto v tejto situácii je proste ... neviem nájsť správne slovo.
paktofonika na fakultce v Ostrave uz to zrusili, coz vypovida o hodne vecech.
rasaNori ani bych neřekla: S platností od 23.3.2020 od 17,00 hod UMOŽŇUJEME návštěvy OTCE u rodičky a dítěte IHNED PO PORODU a na PORODNÍM SÁLE za těchto podmínek‼️:
rasaNori Ja vôbec nerozporujem to, že je to je prítomnosť otca pri pôrode dôležitá. Takisto je možné, že toto nariadenie sa bude postupne upravovať (neviem, nesledujem to), ale pokiaľ ho pôrodnica aktuálne má, tak proste je to jasné ako facka, otec bude doma a hotovo. Nemyslím si, že by to pôrodnice robili schválne, aby rodičky buzerovali.
Tak madam nemůže rodit bez partnera, kvůlivá zlovolnejm zdravotníkům. Chudák. Takový neštěstí.
zlatahouba jo ja to cetla jen na zacatku na hlavni strane, tam to vypadalo ze cajk. Tak nic no, tak to je mi vsech co s tim pocitali lito...
paktofonika to rozhodne nerozporuju:)
barbucha kdyz nechce rodit bez partnera, to asi bude muset pockat, az se ten zakaz zrusi ![]()
stes Ach jo. To je velké téma napříč internetem. A bojovníci a bojovnice jsou nekompromisní.
barbucha kdyz nechce rodit bez partnera, to asi bude muset pockat, az se ten zakaz zrusi
Ano, původně jsem chtěla navrhnout špunt.
rasaNori Ja chápem, že to asi nie je úplne ľahké, ale takisto to nie je vec, ktorá by v tomto momente ohrozovala niekoho život (teda, aspoň sa domnievam) takže lamentovať o tomto v tejto situácii je proste ... neviem nájsť správne slovo.
Sobecke? Malicherne?
Já bych se nikomu nevysmivala, ale taky mi to přijde dost nepochopitelny chtít zdvojnásobit mnozstvi lidi v porodnici, když zdravotníci nemaj dostatek ochrannyho materiálu ani pro sebe....
az všechny doktory a sestry vybijem nebo poslem do karantény, jak se bude rodit pak?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

