Lilly_Ku no to je nekolikanasobne horsi. Protoze zenska vetsinou presne vi, kam tnout, aby to bolelo jeste vic.. Nechapu to.
VIP zjevy
Maureen jistě!
Dobrý pako, tenhle LB.
já ji viděla myslím předevčírem v televizi a říkala jsem si tyo fakt, vypadá dost dobře.. ale tohle teda :-)))

viktorka_od splavu kdo to je? někdo z Nebelvíru? ![]()
viktorka_od splavu ona je hrozně krásná.
viktorka_od splavu Vypadá výborně, ale je hrozná kýčařka :-). Její mladý manžel je kadeřník, většinou to má vyfoukané do rovna, ale teď bych řekla, že možná skrývá pod vlasy nějaké stopy po kosmetických úpravách.
Tak bacha, to je vládkyně Středozemě.
viktorka_od splavu ona je hrozně krásná.
Je moc hezká, to jo. Ale ten osmdesátkovej gaučovej přehoz, co má na sobě.. ![]()
bram A to i ten gauč je furt nejmenší problém.
bram to nehodnotím. Ale tuhle jsem ji viděla v TV a je fakt krasavice
Jermanovou jsem viděla o víkendu v TV a slušelo jí to, vypadala mladě, jednoduchý účes, oblečení.
Tahle Helena Bonham-Carter stylizace jí fakt nesedí :D
Tulipe
presne
Tulipe a já si říkala, koho mi vzdaleně připomíná ![]()
Tulipe jo to je přesný
Mám dojem, že když takhle vylezla poprvé, tak se jí novináři na ty vlasy ptali a ona říkala, že tohle je její přirozený stav a narovnat to trvá hrozně dlouho... tehdy to bylo v čase nějaké krize, takže na rovnání nebyl čas, teď je to asi podobně.
Tulipe Přesně, Helena to je ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

