VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 15. března 2020 09:57

Lilly_Ku no to je nekolikanasobne horsi. Protoze zenska vetsinou presne vi, kam tnout, aby to bolelo jeste vic.. Nechapu to. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 15. března 2020 10:21

Maureen jistě!

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 16. března 2020 09:04

Dobrý pako, tenhle LB. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 18. března 2020 09:47

já ji viděla myslím předevčírem v televizi a říkala jsem si tyo fakt, vypadá dost dobře.. ale tohle teda :-)))

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 18. března 2020 09:48

viktorka_od splavu kdo to je? někdo z Nebelvíru?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 18. března 2020 09:51
Online continuity
Avatar
42724 příspěvků moje polička 18. března 2020 10:19

viktorka_od splavu ona je hrozně krásná. 

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 18. března 2020 10:50
Reakce na martek01:

viktorka_od splavu kdo to je? někdo z Nebelvíru?

Mimo ohoz ale vypadá fakt dobře. Jí je kolem 50?

Online 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 18. března 2020 10:59

viktorka_od splavu Vypadá výborně, ale je hrozná kýčařka :-). Její mladý manžel je kadeřník, většinou to má vyfoukané do rovna, ale teď bych řekla, že možná skrývá pod vlasy nějaké stopy po kosmetických úpravách.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:02

martek01 

Tak bacha, to je vládkyně Středozemě.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:10
Reakce na continuity:

viktorka_od splavu ona je hrozně krásná. 

​Je moc hezká, to jo. Ale ten osmdesátkovej gaučovej přehoz, co má na sobě..

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:14

bram A to i ten gauč je furt nejmenší problém. 

Online continuity
Avatar
42724 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:15

bram to nehodnotím. Ale tuhle jsem ji viděla v TV a je fakt krasavice

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:29

Jermanovou jsem viděla o víkendu v TV a  slušelo jí to, vypadala mladě, jednoduchý účes, oblečení.

Tahle Helena Bonham-Carter stylizace jí fakt nesedí :D

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:45

Tulipe  presne 

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:51

Tulipe a já si říkala, koho mi vzdaleně připomíná

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 18. března 2020 11:59

Tulipe jo to je přesný

Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 18. března 2020 12:07

Mám dojem, že když takhle vylezla poprvé, tak se jí novináři na ty vlasy ptali a ona říkala, že tohle je její přirozený stav a narovnat to trvá hrozně dlouho... tehdy to bylo v čase nějaké krize, takže na rovnání nebyl čas, teď je to asi podobně. 

Offline Fiction
Avatar
1640 příspěvků moje polička 19. března 2020 11:52

Tulipe Přesně, Helena to je