VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline kocoureksuggy
Avatar
1378 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:02

eeny-meeny continuity 
Také jsem si ho nepustila. Nechci aby mě u něj kleplo.

Offline eeny-meeny
Avatar
243 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:16

kocoureksuggy continuity Tak já doufám, že teď jednou vylezl z brlohu, splnil povinnost a zase o něm dlouho neuslyšíme

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:28

Já se jeho projevu plánovitě vyhýbala, nechci slyšet ten mně odporný hlas a vidět nechutného starce plného zloby, jak plive na svou zem.

Nemám prezidenta.

Online continuity
Avatar
42724 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:34

viktorka_od splavu no krása nemá žádný vztah k inteligencii, empatii a nedeje bože k dobrotě srdce. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:48

continuity já vim no.. ale myslím že na tom člověku to poznáš, že se to nakonec i ve vizáži nějak zrcadlí

Online continuity
Avatar
42724 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:51

viktorka_od splavu já ti nevím, možná bez těch všech umělých vylepšení? 

Online Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 22. března 2020 18:30

Torrah presne. Nemuzu ho nejen videt, ale ani slyset, fakt se mi dela nevolno.

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 22. března 2020 19:00

Kokoska to já taky a kdysi dávno,předávno mi byl sympatickej

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 23. března 2020 12:48
Reakce na Torrah:

Já se jeho projevu plánovitě vyhýbala, nechci slyšet ten mně odporný hlas a vidět nechutného starce plného zloby, jak plive na svou zem.

Nemám prezidenta.

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:38

Torrah ani já nemám prezidenta a budu se opakovat... Slovákům jejich prezidentku moc závidím

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 23. března 2020 14:28

https://tv.idnes.cz/spolecnost/madonna-instagram-filozofuje-vana-koupelna-zpevacka-koronavirus-karantena-naha-zpevacka.V200323_095156_idnestv_vrsa

Ups....ta má ten obličej tak vypnutý, že mám pocit, že to na ní musí každou chvilku prasknout....au.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:03

rousky sladene s karavatama

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:21

viktorka_od splavu Ladislav Špaček říkal, že roušky by se měly ladit spíš ke kapesníčku :)

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:30

bram :-)) mne to kazdopadne prijde buranske

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:32

Nepotrebujeme rúška , stačia pánske boxerky. Vyskúšala som to

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:33

milacka aaa.. kam sis je oblikla?:-))

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:36

viktorka_od splavu kuk, na chvíľu to tu ukážem

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:36

LadyMary za chvilku bude mit oci na druhe strane hlavy

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:37

milacka hezky