eeny-meeny continuity
Také jsem si ho nepustila. Nechci aby mě u něj kleplo.
VIP zjevy
kocoureksuggy continuity Tak já doufám, že teď jednou vylezl z brlohu, splnil povinnost a zase o něm dlouho neuslyšíme
Já se jeho projevu plánovitě vyhýbala, nechci slyšet ten mně odporný hlas a vidět nechutného starce plného zloby, jak plive na svou zem.
Nemám prezidenta.
viktorka_od splavu no krása nemá žádný vztah k inteligencii, empatii a nedeje bože k dobrotě srdce.
continuity já vim no.. ale myslím že na tom člověku to poznáš, že se to nakonec i ve vizáži nějak zrcadlí
viktorka_od splavu já ti nevím, možná bez těch všech umělých vylepšení?
Torrah presne. Nemuzu ho nejen videt, ale ani slyset, fakt se mi dela nevolno.
Kokoska to já taky a kdysi dávno,předávno mi byl sympatickej
Já se jeho projevu plánovitě vyhýbala, nechci slyšet ten mně odporný hlas a vidět nechutného starce plného zloby, jak plive na svou zem.
Nemám prezidenta.
![]()
Torrah ani já nemám prezidenta a budu se opakovat... Slovákům jejich prezidentku moc závidím
Ups....ta má ten obličej tak vypnutý, že mám pocit, že to na ní musí každou chvilku prasknout....au.
rousky sladene s karavatama![]()
viktorka_od splavu Ladislav Špaček říkal, že roušky by se měly ladit spíš ke kapesníčku :)
bram :-)) mne to kazdopadne prijde buranske
Nepotrebujeme rúška , stačia pánske boxerky. Vyskúšala som to![]()
milacka aaa.. kam sis je oblikla?:-))
viktorka_od splavu kuk, na chvíľu to tu ukážem![]()

LadyMary za chvilku bude mit oci na druhe strane hlavy ![]()
milacka hezky ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

