Len jednou jsme byli u Marie Hanke, ale s tou to Tondovi vubec neslo a i ja jsem nebyla uplne nadsena. Ta "nase" mi vyhovuje moc. Nijak nehodnoti, Tonda ji respektuje a spolupracuje s ni velice dobre a prirozene.
Vše o těhotenství a dětech
Jos aha, to je zahadny tyjo. Tak minimalne mu ted muze bejt ten pohyb jazyka v puse prijemnejsi.
MP Meri ten na naše dite bohužel nefungoval vůbec, ten, ani podobnej produkt z rossmanna, zkoušela jsem kde co a až ten kancak. Ale teď už to nepotrebuje, jak povyrostla a přestala mít vzadu to vyšoupaný krepovatý roští
Potrefenáhusa mladšímu se dneska zase udělalo. Asi divoká noc nebo co ![]()
Sehnala jsem synovi rehabilitaci, jdeme hned v pondělí ![]()
Evaeva jsem nedávala pozor - rehabilitaci pro toho nejmladšího?
Tak ještě v pondělí mu učitelky napsaly do posudku, že se úplně odmítá do výtvarných činností zapojit, a dnes mi od rána posílala učitelka fotky, jak tvoří - a rovnou barvy, lepidlo, chemlon, stříhání... Se z něj picnu. (To chlupatý teda podle výrazu chtělo hodně odvahy!
)

Pinot Noir Je fakt moc šikovnej, co všechno už zvládnul, a učitelky teda asi taky?
Pinot Noir jojo, pro mimino. Všímám si u něj stejných věcí jako u nejstaršího, v trochu větší míře. Se starším jsme začali chodit později, asi až v půl roce možná dýl a vlastně jsme ten pohybový aparát nikdy úplně nenapravili a táhne se to s ním doteď. Má slabé břicho a v důsledku toho vpadlé kotníky atd. (Mladší je na tom trochu líp). Tentokrát jsme se to rozhodla řešit dřív. Mají to asi bohužel po mě, já cvičila Vojtovku do roku a půl a sledovali mně do puberty.
Jako není to nic hrozného, preferuje jednu stranu a na bříšku je nestabilní a občas přepadává na záda. Ale chci to řešit teď než se na to nabalí další věci.
Pinot NoirViky teda dělá neuvěřitelné pokroky, nasadil slušné tempo ![]()
Evaeva Mne to nie raz napadne, ako si písala, že nejaká doktorka ti odporučila, aby mali chlapci viac ako hodinu denne intenzívneho športu, od malinka. Môj pecival by to nedal.
Pinot Noir super ![]()
Jak se tu teď hodně psalo o těch mega dlouhých objednacích dobách k dětským specialistům, tak mě to nakoplo objednat syna na oční, z čehož se teda stalo "najdi novou oční", protože ta naše z toho pracoviště odešla, takže děti už vůbec neobjednávají. Ale našla jsem, objednali nás do dvou týdnů, už z toho jsem byla na větvi, a dneska jsme tam byli, doktorka i sestra byly úplně skvělé a naše jinak nevyšetřitelné dítě, co doktory propláče, celou dobu spolupracovalo, takže je z toho i nějaký výstup, a to sice ještě nějaké další vyšetření, ale pravděpodobně je všechno v pořádku, nebo minimálně to nebude nic závažného!
Mám z toho velkou radost, ty předchozí vyšetření byly takové napůl, syn byl ještě malý a moc nespolupracoval, tak teď před sebou už konečně nepohrnu tu nejistotu.
letfenixa ne sportu, ale pohybu. Myslím, že to bylo 4x týdně sportovní kroužek (pokud netrávíte víkendy v bazénu nebo lezením po stěně). Ale je to utopie. Moje děti by to daly, ale nesměly by chodit do školky, tolik času fakt nemáme ![]()
Pinot Noir Viktor je hvezda, co vsechno zvlada. A ucitelky to s nim asi umi.
Evaeva no vlastne ani my nemáme toľko času, Lukaskov aktívny deň konci o 18.
letfenixa u nás je to stejné, kluci jsou v půl osmé v posteli
Zina Kokoska učitelky jsou super. On teda doma tyhle činnosti doma normálně dělá, Ríša je velký vzor, ale ve školce odmítal byť si jen sednout ke stolečku. V pondělí jsem učitelce poslala fotku, jak doma maluje vodovkami, tak se asi opřely do toho, ho namotivovat i ve školce. A jsou teda z každého úspěchu hrozně nadšené, vypadá to na upřímnou radost, posílají fotky... Asi si stanovily jako osobní cíl vychovat z něj člověka. ![]()
A mu teda maximálně vyhovuje ten řád. Že se podá ruka, jdou umýt ruce, pro jídlo se jde pravou uličkou, s plným talířem levou uličkou, že jsou věci ve skříňce vždycky naskládané stejně... Ta soukromá školka byl pro něj chaos, každý den jiné děti, jiné tety, pokaždé jiná skříňka, nebo na nás ani nezbyla, takže věci v bedně, dodržovat řád po něm nikdo nechtěl... Ale myslím, že ten řád je vlastně čitelnější pro každé dítě.
Pinot Noir taky bych řekla, že ten řád jim dává jistotu. Ne každý to potřebuje, ale neřekla bych, že někomu vyloženě nevyhovuje.
A máte teda fakt štěstí na školku.
Pinot Noir Lukasko je vyslovene režimove dieťa.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
