hezky nakup, myslim, ze ty zelene jsem si v lete zkousela, ale neslusely mi absolutne
Co jste si dnes koupili/y?
Nesedla barva? Mně možná také ne, ale nějakým zvráceným způsobem se mi hrozně líbí. A zatím nákup nemám (jen boty), protože mi odpoledne nefungoval checkout a teď samozřejmě vyprodali velikost, kterou jsem chtěla.
nene, strih, aspon myslim, ze to byly ony, uz si to nepamatuju presne. Ale na raminku se mi zdaly jako temer jistota a kdyz jsem je oblikla, udelaly ze me selku.
Se červenám, dík ![]()
Whiskas To bohužel nevím. Já teda počítám, že mi dojdou až po novém roce, i když včera poslaný balíček z Ppl došel kupodivu už dnes ![]()
Zkusila jsem si objednat obyč. černou tašku, Toms, tak jsem zvedavá, jaká bude..https://www.urbanlux.cz/black-matte-leather-tote.html#
obrázek se mi nedaří..z urbanlux, díky nellielovett jsem tam koukla no.
A teda ty Vaše tmavě zelený vypadaj krásně, jsem zvědavá na foto v cjdmns
ta taška je moc pěkná, já mám tyhle nejradši
a pořídila jste ten rolovací batoh? Mně ho přinese Ježíšek :-D
Já taky. Musím najít zkušební kabinku s dobrým světlem :)
Ta je tedy mega. Moc pěkná.
PPL se tedy činila, ale to bylo v rámci CŘ, ne?
pamatuju si z mp tu vaši fotku v zelených šatech a strašně moc vám sluší. doufám, že se teda nákup zadařil:-)
btw fronty - jsem poprvně viděla tu diskutovanou frontu před pandorou, nechápu:-O
Jo, jo, akci Pandora jsem také nepochopila. Minulý rok jsem zahlédla nekonečnou frontu PO Vánocích, že by nějaké slevy? Ale tak nějak to nechápu, co je na Pandoře tak úžasného? ![]()
když jsem byla dítě, nosilo se něco takového, no přijde mi to podobný. ale i kdyby to bylo hezký, tak stát frontu... na cetky? chápala bych na chleba.

To jo, ale dva dny před vánocemi jsem to fakt nečekala ![]()
Přesně
. Jednou jsem na toto téma vedla diskuzi s dcerou přítele, která je z Pandory odvázaná. Zajímala jsem se tedy proč a čekala jsem, že řekne něco ve smyslu, protože ty jejich "šmuky" jsou krásné, ale odpověď zněla, prootože každý vidí, že je TO Pandora a Pandora je prostě in. Na to jsem neměla odpověď. A není jí 16 ...
Berte to jako vánoční dárek. ![]()
aha. no to takhle jednou přišel muž, že v práci všechny kolegyně básní o nějaké nové děsně in gumové kabelce (obag) a jestli to znám a jestli bych ji teda taky nechtěla? nechtěla.
Já se přiznám, že jsem o ní chvíli uvažovala, že bych dala tip manželovi na dárek a on mi ji naopak rozmluvil (naštěstí) .
Prý ji má každá a to on si takových věcí nevšímá. Je fakt, že na koupaliště mám velkou proutěnou a nikam jinam se ta gumová moc nehodí.
Moudrý muž.
Ale, tssss, potkávám tu gumovku poměrně často, nikoli na koupališti, ale ve městě.
 No právě, já už teď taky ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
