Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 16:44

Mha já jsem na dovolené a tak zásadní věc-jako metr jsem nezabalila

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:20

Catherinne Prosím o okamžité upřesnění! Mě totiž všechny boty, které jsou jen o něco vyšší než nízké tenisky, také žerou právě kotníky!Mám po ruce pravítko....

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 22. července 2021 17:26

Hanka H já ne, já pracuju bez pravítka  

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 18:24

Catherinne Tak zmer na palce, ať může i Maureen.

Ale škrobenku s sebou máš, ne? 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 19:55

Mha no samozřejměbez Škrobenky bych nevyjela...taková zásadní nezbytná věc

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 20:00

Maureen Tak to mi spadl kámen ze srdce.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 20:02

Mha

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 24. července 2021 12:43
Reakce na ionicera:

Kokoska Můžeš mi potom napsat, jestli ti odpovídá velokost? Já mám normálně 40, tady nevím.

​Boty jsou doma, moje velikost je akorat. Ty church jsem musela vymenit za mensi, tyhle budou dobry v obvyklem cisle.

Kotniky nedrou, na noze sedi dobre.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 24. července 2021 22:55

Kokoska Díky.  :-)

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 25. července 2021 07:35

jsem ve špatném vlákně...no i když...co jste si koupily?Já koupila dva lístky na Sluneční králové na středu ve 12:45 a nemůžu jít...vrátit se nedají

Nemá někdo zájem?Přepošlu e-ticket..

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 26. července 2021 22:33

Co jsem si dnes koupila a vrátím

Doufala jsem, že budou náhradou za ty podobného střihu, co jsem koupila před pár lety, ale u těch původních končil hluboký výstřih na zádech tak, že když jsem stála rovně, nebylo vidět zapínání podprsenky, a prakticky ani ramínka, u těchhle je vidět všechno.

Offline pecka
Avatar
6168 příspěvků moje polička 27. července 2021 06:26

Isca tie som skúšala a bolo mi vidno viac, ako by som chcela

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 27. července 2021 07:01

...moc se mi líbí parfemace Purotatto

...našla jsem mýdlo/sprchový gel, který voní téměř shodně, úžasně -

luxusní krémově pudrová vůně s prachově vláčným kosatcem!:

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 27. července 2021 09:05

Přes léto mám ráda jednoduché vůně. Tak Verbena a cedrát a Jasmín, těším se. Omlouvám se za obří obrázky.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 27. července 2021 10:50

andulka01 tu první jsem si koupila už podruhé, neskutečně levná na to jak je pěkná. A koupila jsem ji i tetě, která zrovna dopotřebovala Jo Malone Lime Basil a je taky spokojená :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 27. července 2021 11:04

andulka01 Verbena a cedrát, to musí být perfektní!

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 27. července 2021 11:26

nonemy Ona je tu na ní i minirecenze, tak jsem neváhala. Měla jsem čistou Verbenu od Yves Rocher a také spokojenost. Potřebuji mít nějakou jednoduchost hozenou v šuplíku v práci - na osvěžení, pro dobrou náladu a tak.

Sweet Potato Moc se těším i na ten jasmín, moc doufám, že nepůjde do sladka, ale spíše do hořka.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2021 15:31

Dnes jsem nakupovala pro Marcela.

Offline Akras
Avatar
243 příspěvků moje polička 27. července 2021 17:01

Zarinya boží!!!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2021 17:36

Já jsem si koupila v Luhačovicích u žabožroutů marseilleské mýdlo.

Mají tam na kolonáde obchůdek, ze kterého jde otevřenými dveřmi vůně do daleka. Všechno jsem očichala a vybrala. Měli i melounové, makové, citronové, jahodové, fialkové, lipové... Tam se budu muset vrátit.