brrr tak v Americe nějakou zákonnou dovolenou, notebene v delce, na kterou jsme zvyklí tady v Europe, vůbec neznají. Myslím, že ze zákona nemají vůbec nic a musí se to vyjednávat. Běžné je třeba, že na začátku 10 dní a po několika odpracovaných letech něco navíc.
Takže to, že si berou tři dny opravdu může být normální.
Ale já si myslím, že to zvládnete, řízení je podle muže jednodušší, rychlost je docela omezena a piráty silnic moc nepotkaval.
Já bych teda vyjela i do těch hor a lesů kolem. ![]()


