Kora to bude super
Co jste si dnes koupili/y?
Kora Zkoušela jsem si ten overal v Cos, co se ti líbil. Krátkej v sedu mi nebyl, ale vešla bych se 2x.
Kora Chápu :-)
Btw. nemám, co na sebe (žádné letní šaty).
na ceste do USA to prece vubec nevadi. Tam se lita s velkym poloprazdnym kufrem, aby bylo kam ulozit nakupy![]()
. Dva tri puldny v shopping centre a budes premyslet, co z privezeneho Tam nechat nebo zda nekoupit dalsi zavazadlo.
...náplň do difuzéru. A voní naprosto nádherně, přesně jako vůně

Makara No, včera jsem si šaty koupila a vyšly mě docela draho. Byla jsem s klukama, takže ti mají nové plavky, brýle, hromadu mangy, atd. Obávám se, že v Americe to bude ještě horší ![]()
Dnes poprve v novem byte c. 2 (jsem normalne realitni magnat
). Na uvitanou jsem si koupila uterku s myvalem![]()

razorblade tak ať se ti tam krásně bydlí! To jsou ty Nusle?
Kora Vycpavky jsou super!
razorblade tak to je super nakup..! Myslim byt, i kdyz uterka je taky krasna. ![]()
Catherinne dekuju! Ano, Nusle. Prej v nich pusobi jedna moc sikovna kadernice!![]()
Pavlena dik, ja se z ty uterky od vecera tetelim jak dite.![]()
razorblade at se ti hezky bydli
brrr to poznám, ja som išla s dcerou do DM iba kúpiť musli, a odchádzala som s farbiacimi tabletkami do vody, šampónom v tvare jednorozca, ružovou kefou na vlasy, rôznymi sponkami a voňavým balzamom na pery
razorbladepokud by byl zájem, budu se moc těšit
betsey Jo, to je přesné!
betsey to je úplně stejný jako u nás :))
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
