Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:13

Kora to bude super 

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:22

Kora Zkoušela jsem si ten overal v Cos, co se ti líbil. Krátkej v sedu mi nebyl, ale vešla bych se 2x.

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:28

999 nepamätám si, o ktorom píšeš. Ja som dnes skúsila tento a bola to na mne hrôza.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:48

pecka to je on

999 vzhledem k tomu,  že mám 176 cm, jsem to s ním vzdala 

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:52

Kora Chápu :-)

Offline Makara
Avatar
3607 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 08:25
Reakce na brrr:

Btw. nemám, co na sebe (žádné letní šaty).

​na ceste do USA to prece vubec nevadi. Tam se lita s velkym poloprazdnym kufrem, aby bylo kam ulozit nakupy

. Dva tri puldny v shopping centre a budes premyslet, co z privezeneho Tam nechat nebo zda nekoupit dalsi zavazadlo. 

Offline Miru
Avatar
16635 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:21

...náplň do difuzéru. A voní naprosto nádherně, přesně jako vůně

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 09:54

Makara No, včera jsem si šaty koupila a vyšly mě docela draho. Byla jsem s klukama, takže ti mají nové plavky, brýle, hromadu mangy, atd. Obávám se, že v Americe to bude ještě horší

Offline EVELYN
Avatar
18 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 13:07
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 22:52

Dnes poprve v novem byte c. 2 (jsem normalne realitni magnat). Na uvitanou jsem si koupila uterku s myvalem

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 23:38

razorblade tak ať se ti tam krásně bydlí! To jsou ty Nusle?

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 00:26

Kora Vycpavky jsou super! 

Offline Pavlena
Avatar
6907 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 06:19

razorblade tak to je super nakup..! Myslim byt, i kdyz uterka je taky krasna.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 07:08

Catherinne dekuju! Ano, Nusle. Prej v nich pusobi jedna moc sikovna kadernice!

Pavlena dik, ja se z ty uterky od vecera tetelim jak dite.

Offline jerry
Avatar
11138 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 09:22
Reakce na razorblade:

Prej v nich pusobi jedna moc sikovna kadernice!

​Však taky proto sis tam byt taky kupovala, ne?

Utěrka je boží...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 10:18

razorblade at se ti hezky bydli

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 12:59

brrr to poznám, ja som išla s dcerou do DM iba kúpiť musli, a odchádzala som s farbiacimi tabletkami do vody, šampónom v tvare jednorozca, ružovou kefou na vlasy, rôznymi sponkami a voňavým balzamom na pery  

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 13:01

razorbladepokud by byl zájem, budu se moc těšit 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 14:53

betsey Jo, to je přesné!

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 14:54

betsey to je úplně stejný jako u nás :))