Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 11:12

Dadoo jo, už jsem ji našla. Jakou jsi vzala velikost?

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 13:37

Kokoska já určitě L. Abych se vešla přes prsa. A až se vejdou, určitě nebude vadit volnější.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 14:30

Dadoo no váhám, váhám, ruka mě svrbí

EDIT - vyřešeno, už  je tam jen 44 a ta by mi asi byla velká. 

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 17:55
Reakce na dynda:

brrr 

Já mám Ameriku tak ráda, mně by stačilo jenom dýchat ten vzduch tam . Neboj, za dva tři dny se rozkoukáte, najdete si oblíbená místa na jídlo, na posezení někde venku, rozhodnete se, co chcete vidět. Řízení tam je nakonec podle  mě jednodušší, než si to člověk představuje, všude je tam spousta místa, ty silnice jsou vymyšlený tak, aby mohl řídit i velice podprůměrný Američan a budete mít celé dny pro sebe, tak si můžete plánovat cesty mimo špičku. Nebo holt hromadná doprava. To zvládnete a určitě si to užijete. Kluci budou nadšení.

​Amen! Re rizeni obzvlast. Jak tu nekdo psal s tou jizni Italii, tak to je presny :)

continuity 2 tydny je bezny standart pri nastupu na vetsinu mist v US i Kanade, neslysela jsem, ze by nekdo nastoupil do prace a nemel zadnou dovolenou. US to nema regulovane zakonem, ale naprosta vetsina, i v soukromem sektoru, to zamestnancum da. Roste to s poctem dni. Ja to pred prijezdem nevedela, vubec me nenapadlo to zjistovat, takze prekvapeni. Ted uz mam asi 30 dni rocne, plus mame 10 dni volno na vanoce jako bonus a C ma 12 dni svatku rocne, tak je to v pohode :) 

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 17:55

brrr Bude to super!!! Kdy jedete? Nejak se jim rozsoupl Covid trochu tedka. Ale zase stoupla vakcinace! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 19:06

wendulkaLuna 

COS - šaty

Tak jsem je nakonec koupila, však já je unosím.

Jak jinak na černé šaty vůbec nejsem, tak tyto mě prostě oslovují.

A nějak i souzní s mou náladou, vyslovně hrozný to (už) není, ale radostí taky neskáču, patová situace trvá, mám ti takový pocit, že ty šaty prostě potřebuju.

milacka 

Takže historický okamžik č. 2 - černé šaty.

https://www.cosstores.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.gathered-dress-black.1027944001.html

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 19:26
Reakce na Dadoo:

Kokoska jj COS . Někdo mi ti před časem doporučil asymetrickou košili a od té doby mi ležela v hlavě.

​To já jsem ti ji myslím nutila Dobrej kauf

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 19:31

barbucha tak dík strašně moc se mi líbí, doufám, že mi přes prsa bude.

Docela jsem už splaskla, ale materiálu je tam pořád dost.

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 19:34

Dadoo 

Tak jestli jsi vzala L (nebo tam měli čísla? už ji nevidím nikde), mělo by to bejt dobrý...

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 19:51

... až se zima zeptá...

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:01

RoSa ty vypadaj lakave! Odkud?

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:03

711990 zalando... ale už jsou vyprodaný, dokonce i ty okrajový velikosti 36 a 42

Offline Pavlena
Avatar
6907 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:05

RoSa tyjo, ty jsou dobry..!!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:06

RoSa utesuju se tim, ze by se mi do nich nevesla ma statna lytka!

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:07

Pavlena dík! no mám z nich radost

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:14

RoSa 

No aby ses nepochlubila! Zvlášť když už je nemaj

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:16

RoSa ty jsou bozi, taky bych se na 90 procent nevlezla, tak me to nastesti nemusi trapit...

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:21

711990 tina má to po stranách gumu, vlezly byste se

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:22

RoSa no dala jsem si sledovani, treba se stane zazrak:))

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:29

0zero7 Frčíme příští pátek. Na měsíc.

Btw. nemám, co na sebe (žádné letní šaty).