Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline jerry
Avatar
11138 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:30

RoSa 

Tak přece si v létě nebudeš kupovat žabky, žejo...ty se kupujou zásadně v zimě

Ale jsou moc pěkný, taky by se mi nějaké takové hodily.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 20:34

brrr parada! Muzes tam i nakoupit, budes mit to auto tak v pohode. Jestli mas lneny veci, tak si je vem (pokud ti nevadi jak se nnosi a ze se mackaji trochu), ta vlhkost od Pacifiku uplne zmeni teploty a pocit z klimatu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 21:12

Ellen 

Ale jo, když tu černou doplníš nějakým barevným doplňkem, tak to bude cajk.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 21:15

wendulka 

A červenou rtěnkou!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 21:17

Ellen No tou především!!!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 22:16
Reakce na RoSa:

... až se zima zeptá...

​kupovala som ich minulý rok a sú maximálne pohodlné, výborne sa v nich chodí, nič netlačí

Offline RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 09:54

jo a ještě tyhle...

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 15:03

Tak jsem se konečně dočkala vzorované sukně.-)

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 15:16

nellielovett ta je pekna, odkud?

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 15:27

Candance když nevíš, vsaď na COS

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 15:32

nellielovett Krásná.

Já měla zálusk na ty šaty, ale byly mi velké.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 15:34

tina ja si chtela byt jista

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 16:36

Candance COS

Sweet Potato vzala jsem pro jistotu více velikostí, tak snad mi jedna bude. ????

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 16:47

nellielovett tá je pekná. Som zvedavá na kombinácie v outfitovom vlákne :) 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 20:39

Kalhoty a sako,  začínám se těšit na podzim 

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 20:44

Kora To vypadá dobře :-). 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 20:49

999 akorát to sako má fakt výrazný ramenní vycpávky.  Už jsem si od těch devadesatek nějak odvykla.

Offline tina
Avatar
6286 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:00

Kora jsem si koupila triko s vycpávkama a furt nevím, jestli je nemám vypárat... Takže se to nosí?

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:12

tina no jo

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:12

Dnes som navštívila Cos

a potom H&M

Ten zubár sa mi dosť predražil