Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 16:36

Renusatko Ty vitamíny má Marek Zapoměl jen jedny? Nemohla bys mi poslat odkaz? Podpořím to i zevnitř. :-) Udělám cokoliv, do Turecka na transplataci vlasů nechci!

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 17:02

ionicera Teď mají nové balení tady I ty recenze od ostatních tam jsou pochvalné. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 17:03

999 To jsou prece ty, co jsem si tam s tebou koupila.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 17:08

viktorka_od splavu To jsem taky měla, teda jen vzorek a po vyzkoušení vzorku jsem do balení nešla. Nepřišlo mi to tak zázračné. Moc mi to ty vlasy "zatížílo". Měla jsem je takové rovné, hladké, ale totálně bez objemu. Zase možná na tvoje to bude mít dobrý efekt a možná to bude zrovna to, co potřebuješ. 

Offline 999
Avatar
19695 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 17:25

Luna Aha, já mám dost :-).

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 18:30

viktorka_od splavu 

...tak to není pro mě. Já mám vlasy zdravé, nebarvené, lesklé. Teoreticky nepotřebuji ani kondicionér. Já spíš potřebuji něco na podporu růstu v období, kdy mi více padají. 

A na to mi nejvíce pomohla tato séra:

)ty stránky doporučuji k prostudování - jsou výborné!!)

https://www.kudrnatevlasy.cz/products/pretty-curly-girl-happy-hair-growth-serum

https://www.kudrnatevlasy.cz/collections/oleje-sera/products/curlsmith-scalp-stimulating-booster

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 19:35

Renusatko mam zatim jen male baleni plus mi to dala na hlavu po barveni, do cele lahve bych sla leda by to byl fakt zazrak, je to drahy jak cert

Miru ja mam od prirody vlnite, porezni vlasy se sklonem ke krepateni, znicene nemaji byt z ceho.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 20:07

Renusatko Tak vitamíny objednány. Díky. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 20:12

zlatahouba Luna prosim, jakou mate velikost v porovnani s ostatnimi cos saty? 

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 20:21

viktorka_od splavu 

...ok, tak jinak - máš suché, porézní vlasy. Tak pro Tebe ten přípravek asi dobrý. Já mám vlasy lesklé, zdravé, neporézní. Takže mě by to spíše vlasy dost zatížilo. Si myslím.

No, fakt doporučuji pročíst stránky kudrnatevlasy. Přesně pro Tebe

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 21:37

Miru diky, to uz mam za sebou davno:-) bohuzel zadny z tech rad ani pripravku nepomohly:-P

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 21:42

viktorka_od splavu Zázračná molekula, průlom v biologických vědách? Akva a sacharóza?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 21:49

Sweet Potato tyo nevim, tomu prd rozumim. na zazraky samo neverim, ale... zkusit se musi vsecko;-)

K18 Mask
Water (Aqua) (Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Polysorbate 20, sh- Oligopeptide-78, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Isopropyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 22:05

viktorka_od splavu Složení jsem nezkoumala, houby tomu rozumím, ale ty oslavné "odborné" výkřiky by mne odradily.

Silan silanizuje, blahé paměti.

Offline continuity
Avatar
42697 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 23:30

Tři podprsenky v Tchibu. Hledala jsem nějaké hezké bez kostic, no a jsem docela nadšená, jsou strašně příjemné a výborně sedí, i když jsem musela vzít o číslo větší obvod, abych se vešla do košíčků. 

Vůbec jsem netušila, že to vyřeším zrovna v Tchibu. 

Offline continuity
Avatar
42697 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 23:34

viktorka_od splavu když tam čtu ty psenicne proteiny, přemýšlím, že ta paní na MP, co si myla vlasy moukou to měla asi levnější.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 04:48

viktorka_od splavu 

...nepomohly.? I když i ženy s afro typem vlasů  mají po používání vhodných přípravků a dodržování postupů své vlasy hladké, a kudrny definované.?.

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 06:32

viktorka_od splavu nechci ti šlápnout do bábovek s tím vlasovým zázrakem, ale ve složení není teda nic, co by ospravedlnilo tu cenu, dle mého. Na restrukturalizaci pórézních vlasů je potřeba protein- v té masce je peptid i protein, ale to je podle mě i v jiných produktech s nižší cenou... 

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 07:27

Lamicka já si vzala s, ostatní cosí věci mám taky většinou s, až šaty přijdou, dám hlášení

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 08:09

continuity Taky tam na ně chodím.