Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 09:06

ionicera 

bezva nákup!.

(a jakou kúru na ty vlasy, prosím.?.)

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 09:27

Miru Kadernice mi doporučila densifique od kerastase. Tak jsem zvědavá, protože mě opravdu chytá panika, že oplešatím. To ona mě navedla hned na covid. Že to má teď její kolega- tu ztrátu vlasů po covidu. Anebo taky po prodělaném stresu. 

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 09:35

ionicera 

...aha... Tu řadu mi doporučovala i známá(zdravotní sestra), byla s ní taky velmi spokojená.

(covid jsem měla taky. Kadeřnice říkala, že když bych chtěla, aby mi vlasy na jaře a na podzim tolik nepadaly, musí se brát různý ty vitamíny tak čtvrt roku dopředu, prostě se jako nadopovat... Já si zas koupila a vypotřebovala dvě různá séra z "kudrnatevlasy.cz" - fungují, a jedno klasické od Plantur21)

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 10:05

ionicera tu radu mam, je dobra. System Nioxin je ale lepsi

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 10:23

Lamicka dekuji:)

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 11:56

Miru ionicera já beru na vlasy vitamíny od Michala Zapomněla. Dva měsíce se to bere a dva ne. Letos mi dost rychle rostou a teď na podzim mi nepadají a celkově jich mám viditelně víc. Mám za sebou dvě balení. Jelikož nestíhám jet k neteři, tak mám teď strašné konce, ale zase potom může stříhat větší kus.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 12:02

Renusatko 

...já vím, že jsi o tomhle už psala. Jenže ta cena... No, ale zase, když to funguje. A ve finále - když člověk zkouší x výrobků, co zabere, tak tohle má asi hned efekt, resp. nakonec stejný prachy, ne-li míň.

Díky za připomenutí

PS: zajímalo by mě, co by na to řekla prďola

Jestli obsah těch ingrediencí je velký/dobrý nebo normální v porovnání s jinými výrobky obdobného typu..?.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:00

Miru krome bylin tam jsou vitaminy B, D, zinek, zelezo, lysin. Podle me se da vse sehnat a uzivat levneji. 

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:02

Pavlena 

...právě, o to mi jde - o to, jaké množství těch složek tam je na jednu tabletu. Jako sama vidím, že ty složky dobré jsou. Ale kolikrát, i u jiných vitamínových doplňků záleží na obsahu složek v tabletě versus cena... Jestli to cenově není přestřelený...

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:15

ionicera ja jsem po covidu taky vypelichana. Zkousela jsem trimesicni kuri revalid (tablety + serum), misto zlepseni vlasu mam 10 kg nahore, pac to bylo plny vitaminu b, kterej podporuje chut k jidlu. Tak bacha na to

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:29

razorblade

Vitamín B podporuje chuť k jídlu? Ale to by mělo být na pribalovem letáku!

A jestli to tam je, tak asi většími písmeny a pro mě raději piktogramy... 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:32

Pavlena Miru To by se asi dalo i složit levněji, ale nemám na to čas a tohle je po dvaceti letech zkoušení první, co mi pomohlo úplně očividně a ještě mi to nevadí na žaludek. A zase když to rozpočítám na rok, tak je to 360 Kč na měsíc. Je pravda, že já klidně dám i ty peníze za to, protože mimoto si vlasy jen umývám pevným šampónem, teď jednou za týden, a to je pár korun. Nic jiného si na ně nedávám, kadeřnici mám doma, takže stříhání je zdarma a nemám kolem vlasů žádné další vydání.

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:54

Renusatko 

...jasný...

Mytí jednou za týden.? Pro mě je mega úspěch, když meju obden, jinak denně. Moje vlasy jinak vypadají šíleně, teda já v nich

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 13:58

Miru Já jsem myla denně, někdy i 2x, mám jich málo, hodně jemné a dlouhé. Pomohl mi ten tuhý šampón a postupně se to zlepšovalo. Teď i ty kůry. Já to jen ráno přefouknu kulmofénem a je to v pohodě. Zvládají i posilovnu 3x za týden. 

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 14:16

tyhle a ještě ty co sem dávala jinx, no, nejlepší pro mně sem nechodit...

Offline 999
Avatar
19695 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 14:20

zlatahouba Ty jsou hezký, těch jsem si v obchodě nevšimla.

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 14:22

999 on line je mají ve slevě

Offline 999
Avatar
19695 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 14:23

zlatahouba Díky :-)

Online Miru
Avatar
16636 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 14:39

zlatahouba 

...tak ty jsou krásný, ty bych taky brala!.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 29. srpna 2021 16:29

Miru ja mam ted od kadernice tohle, pry je to ucineny zazrak, tak jsem zvedava