Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2021 08:24

continuity můžeš dát odkaz, prosím?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 10:46

continuity

Sweet Potato ja jsem poslusna zakaznice, co mi kamaradka doporuci to beru:-) prej "tisice dekovnych dopisu":-P

marieu jo, protein mi chybi, tak jestli ho todle umi do tech vlasu dostat.. po spotrebovani provedu test a dam vedet

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 10:48

Miru to maji dobry, ty zeny

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 11:37

zlatahouba diky :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 12:06

dorazily COSi sustaky a oranzovy svetr, dobry, zdravim Zarinya  a jeste dvoje saty, ale ty musim vic ozkouset

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 12:31

Vyzkoušela jsem Kerastes i Nioxin - k Nioxinu se pořád vracím. Šampon Olaplex mě (za ty peníze) nenadchnul. Pro mě je nejlepší Alterna, kaviárová řada. Nově mám Sea Salt sprej, vyzkoušela jsem ho zatím jednou a příjemně lehce tuží a pak jsem si koupila toto.

Jako bezoplachovou péči to používat nemůžu, vlasy hned plihnou, ale jako maska s dlouhodobým efektem je to fajn.

Vlasy mi nepadají a zničené je taky nemám, ale mám je jemné a rychle se mastí. Kvalitu mi výrazně zlepšily přípravky na klouby, příjemný vedlejší efekt.

Na padání mají toto, ale vyzkoušeno nemám.

Offline continuity
Avatar
42697 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 13:47

Evaeva https://www.tchibo.cz/m/damske-podprsenky-s-mekkymi-kosicky-c400116706.html?&pos=0

Doporučuji teda zkoušet. Normálně bych potřebovala minimalne 75 DD nebo E, do 75C jsem nenacpala prsa, ale 80C na nejmenší obvod je akorát. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 13:51

dorazily COSi sustaky a oranzovy svetr, dobry, zdravim Zarinya  a jeste dvoje saty, ale ty musim vic ozkouset

​hele,ale ty se musi zehlit.

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 13:56

continuity Tchibo má podprsenky moc pekne a za super ceny, opakovaně jsem se nechala nalákat, abych pak byla zklamaná, protože mně je tam všechno velký

Offline continuity
Avatar
42697 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 13:58

Malenge no mně je to tam malém malý, to byl poslední pokus.

A pro ty korpulentní osoby dělají zas příšerně velké obvody. 

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 14:02

continuity tak hlavně, ze poslední pokus vyšel

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2021 14:15

continuity Díky. Myslím, že jednu podobnou od nich taky mám. Já bych chtěla nějakou míň vypodloženou, ale zase aby trochu byla. Jako vždycky jsem si vymyslela něco, co nikdo nevyrábí:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 14:58

Zarinya Ale nemusíTo spíš ty šaty ale to se ještě uvidí

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 15:01

viktorka_od splavu ty kalhoty?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 15:35

na tyhle šaty jsem se hrozně těšila zkoušela jsem si čtyřicítky ale byly mi obří. Aspoň mi z nich ale nelezla prsa

těmto jsem moc nevěřila, ale jsou super. aspoň bude mít muž co kritizovat

Zarinya uvidíme jak to vytáhnu ze sušičky ale takový gatě na lítačku fakt nežehlim

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2021 15:41

viktorka_od splavu škoda, že jsou ty první tak rozhalené, moc ti sluší

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 15:44

Evaeva jj

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 16:27

viktorka_od splavu tak to bude nadhera.obvzlast ze susicky coz povazuju za uplnou pitomost,protoze jsou za hodinu suchy.No tvuj boj.

Saty ti slusi oboje.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 16:38

Zarinya to myslis ze bych si mela specialne poridit susak a susici prostor kvuli jednem gatim prebirat obsah pracky a tridit je extra? to by mi fakt mohlo, individualne resim max plesovky, na takovy blbosti nemam kapacitu

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 16:46

viktorka_od splavu ja si hlavne nemyslim,ze jedny kalhoty potrebuji susak a susici prostor.

vzdyt pisu,ze je to tvuj boj,me je jedno,co si s nima udelas,ja jen vim,ze bych si to nevyzehlene neoblekla ani na doma.:-)