Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 17:21

Zarinya vsak te nikdo nenuti

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 18:21

viktorka_od splavu no,diky bohu.

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 18:42

viktorka_od splavu tie saty bez rukavov su super. Odkial ze?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 18:54

Janulik03 COS ve slevach, mám je taky. Akorát jsem přidala par stehů, aby se tak nerozeviraly na prsou.

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:05

eM ahha dik ale nenasla som

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:23

Janulik03 Jsou to tyhle. Modelka to má přes prsa teda dost decentní.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:26

eM to asi na velky prsa nebude vubec, ze?

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:29

baltik  na těch posledních fotkách má pod tim černý tílko - to by možná šlo...?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:31

baltik Myslím, že ne. Nebo s tím tím tílkem, jak píše RoSa... ale to se mi teda moc nelíbí.

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:33

eM dakujem si zlata. Pozeram ze ma vystrih aj na chrbte tak to eeeee. Ale su pekne

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 19:40

viktorka_od splavu Ty první si rozhodně nech a kdyžtak tam přidej steh. 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:07

Prosím, kdo jste byl teď někdy v cos, už tam mají svetry? Konkrétně bych ráda tenhle oversized kašmír, nevšiml jste si někdo?

Svetr

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:08

Karja Dneska máš básnické střevo, jak tak čtu tu radu pro Viktorku

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:18

Karja steh nepomůže, resp. brzo by rupnul, ony ty pruhy přes prsa jsou prostě jen rovný pruhy. ta titulní modelka má na sobě taky čtyřicítku nejspíš, takhle jsem v tom vypadala v obchodě, jenže v pase bylo 20 cm navíc. když jsou v těle akorát, tak tam na prsa není žádný prostor

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:20
Reakce na RoSa:

baltik  na těch posledních fotkách má pod tim černý tílko - to by možná šlo...?

​už je mám zabalený na vrácení ale asi to s tím tílkem ještě zkusím... jojo ta kočka na konci má správnou velikost a tím pádem musí mít to tílko

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:20

brrr a ,,kozy venku nech,,;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:21
Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:21

Teda rozmarilost strašná, ale Watch4 se mi vubec nelíbí a bojím se, že tyto už neseženu.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:21

viktorka_od splavu Škoda no, já to blíž nezkoumala. Jako je to fakt slušivé.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 20:24

Karja mě to teda štve uplně děsně, já se do nich v tom obchodě zamilovala a číhala na ně na webu až bude velikost, ještě by byla varianta že by 38 mohla sednout líp, holt bych se mohla trochu najíst;-) jenže ta prostě nebyla a neni:-((