Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:06

jinx Dokonalé a ty vlasy, super celé .

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:35

Mirka To sérum na vlasy od Alterny jsem měla (společně se šamponem ze stejné řady) a dobrý. Jen tedy nevím, jestli podpořilo růst vlasů :-D. Ale podpořilo určitě objem vlasů a zdálo se mi, že vlasy méně padaly. A krásně voní. Ten šampon byl taky fajn, ale já Alterna šampony/kondicionéry nesnáším kvůli balení. Nemám nervy na dolování produktu, zvláště, když spěchám.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:37
Reakce na continuity:

viktorka_od splavu když tam čtu ty psenicne proteiny, přemýšlím, že ta paní na MP, co si myla vlasy moukou to měla asi levnější.

​Kolikpak nás to tenkrát zloušelo? Já jo.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:39

ionicera Já tenkrát řešila ucpanou kanalizaci i bez kil žitné mouky ve sprše, takže ani náhodou.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:43

Sweet Potato ja si zas predstavila co za hruzu udela mouka s houbickou na nadobi tak ani nahodou.

jinak dalsi tip,kolegyne v praci si pry meje vlasy jarem.

Online Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:46

viktorka_od splavu nešly by ty první trochu zapošít ve výstřihu? Moc se mi na tobě líbí. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:54

Zarinya Uf. Inspirovala ji nějaká ta reklama s hebkýma rukama a obláčky?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:57

Ounz prislo mi, ze svetry zatim malo, na druhou stranu, ja je malo nosim a ani ted to nebylo zrovna to, po cem bych se divala. Ten z odkazu je hezky. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:58

whiskas dekuji :)

Online continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 21:59

Sweet Potato děti ve čtvrtek pekly. Skončilo to hydroxidem sodným v odpadu. 

ionicera já jsem teda za každou kravinu, ale vlasy mám naštěstí kvalitní i bez těchto pokusů. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 22:01

Sweet Potato fakt nevim jak k tomu prisla.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 22:03

jinx díky za info :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 22:11

Tabea no nešly, už tady nad tím hodnou dobu lkám:-/ ani to tílko ne, děsběs

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 22:30

viktorka_od splavu ja si myslim,ze by to chtelo neco takoveho(nevim jak se to jmenuje a lepsi obrazek jsem nenasla)Rekla bych,ze na tom cosim obrazku ma neco takoveho.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 22:30

viktorka_od splavu tilko urcite ne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 22:52

Zarinya návlek na prsa, to je pro ty které nepotřebujou podprdu:-) ne vůbec, vypadá to debilně s čímkoliv viditelným. myslím, že by to šlo spíš bez podprsenky uplně, tomu kdo spadá do té výše popsané kategorie:-P

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 30. srpna 2021 23:52

Dneska byli nakupovat kluci a bylo to hodně těžké vybírání

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 00:32

Ounz ten svetr, myslim, meli, zkousela jsem ho v ty lososovy a pak na stendru videla i tmave modrej.

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 01:16

brrr To muselo být štěstí a utrpení v jednom :-) Dcera takhle "trpěla" v obchodě ve WB studiích Harryho Pottera.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 31. srpna 2021 01:45

notna Hlavně mladší se nikdy nedokáže rozhodnout, tomu se málem zavařila hlava. Dceru chápu, v HP obchodě jsme byli jen na Kings Cross a ač je docela malý, tak to bylo taky na dlouho (a dvě plyšové Hedviky).