Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. zaří 2021 16:34

nellielovett Krasny vyber, i to kimono. Akorat se nesmim inspirovat, prvni tribzleva jsem taky lehce uvazovala. Absyntovku mam, prekvapive neprectenou. A jsem zvedava hlavne na Grandhotel, takze recnzi prosim. 

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 16:41

Jos díky. Dočtu Děti Volhy a jdu na Grandhotel.)

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 16:44

Přišly ty hadí boty a jsou skvělý, jen nevím, jak se z nich budu vyzouvat bez pomoci.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. zaří 2021 17:05

Lamicka budeš potřebovat komornou. Některé nákupy se holt prodraží

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 17:14

Lamicka Evaeva To mi připomnělo, jak jsem asi půl hodiny sundávala jednu vyšší vagabond botu z holý nohy. Vůbec to nešlo, byla jsem už úplně orosená a chtělo se mi brečet...

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 17:30

Lamicka ha presne to som skonstatovala pri mojich novych bagancoch. Normalne som zvazovala ze by mi muz nainstaloval niekde vyzuvak. 

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 17:45

Janulik03 já si z dětství pamatuju zouvák litinový ve tvaru roháče... https://obchudekuradky.mimishop.cz/detail/6683490/litinovy-zouvak-obuvi

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 17:49

RoSa ten je teda zaujimavy. Ale ten vyzuvak si asi objednam. Fakt nechcem zostat niekedy zaseknuta v cizmach. Ze uz davno ho nemame

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 17:58

Evaeva tina Janulik03 ten vyzouvak mame na chalupe na pude, je v nem uz asi 70 let zaseknuta vysoka jezdecka kozacka

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:00

Lamicka tak sup s nim na zahradu a daj do cizmy petunie

Offline pecka
Avatar
6170 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:05

nellielovett kimono je krásne 

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:30

nellielovett Odkud prosím kimono?  Je krásné. 

Online Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 18:50

tina Lamicka Já jsem kdysi měla taky takové polokozačky, ale byla to taková dost "na tělo" kůže, navíc na podpatku. Nikdy jsem si je nebrala někam, kde bych se musela vyzouvat a jednou doma po náročném dni jsem v předsíni opravdu plakala a vážně uvažovala, že je rozstříhám!!! 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:34

Lamicka my jsme ho taky měli, ale myslím, že už se rozbil:(

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:39

Lamicka Neni to takovy ten nazev Amina? Mam je ve vinove/hladke a v podstate je nenosim, pac se do toho furt cpat To fakt chces...

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:05

Janulik03

Garfie Luna ještě vy mě děste! Dneska mě zouvalo starší dítě. Jsou to Alex. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:16

Lamicka to sem zapomnela rict, ze v obchode me z nich vyzouval kamarad

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:24

pecka Isca Děkuji. Kimono je od Ninja Retzer, kupovala jsem přes ig, už od ní jedny šaty mám. Je tam teda delší doba dodání.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:28

nellielovett moc hezky nakup, brala bych to taky :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:30

ty boty mi pripomnely, jak jsem se kdysi, uz je to fakt davno, naprosto silene zasekla v kabince v mangu. Do smrti na to nezapomenu, jak ty saty nesly ani tam, ani zpet, ja v nich mela hlavu a cely hrudnik a snazila se sama sebe presvedcit, ze mam hlavne zustat v klidu a klidne dychat. Trikat fuj, si na to vzpomenu a je mi zle.