Lamicka jsou krasne a zajímavé. To se poddá!
ja jsem zase mela boty, které mi zpočátku nešly obout bez lžíce, ale byly tak skvělé, ze jsem je musela mít. Nosila jsem lzici s sebou v kabelce, ale jednou na fyzioterapii jsem ji u sebe nemela a myslela jsem, ze budu muset odejít v ponozkach. Nastesti to nakonec šlo a časem i povolily :)
zazitek z kabinky, kdy jsem se nemohla dostat z šatů, mám taky. Rekla jsem si, ze je klidně rozervu, hlavně, at se z nich dostanu ven a nakonec jsem si všimla, ze mají zip ![]()



