Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 21:30

Lamicka jsou krasne a zajímavé. To se poddá! 
ja jsem zase mela boty, které mi zpočátku nešly obout bez lžíce, ale byly tak skvělé, ze jsem je musela mít. Nosila jsem lzici s sebou v kabelce, ale jednou na fyzioterapii jsem ji u sebe nemela a myslela jsem, ze budu muset odejít v ponozkach. Nastesti to nakonec šlo a časem i povolily :)

zazitek z kabinky, kdy jsem se nemohla dostat z šatů, mám taky. Rekla jsem si, ze je klidně rozervu, hlavně, at se z nich dostanu ven a nakonec jsem si všimla, ze mají zip

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 21:35

jinx tyjo, to se mi taky stalo! Trvalo to jen pár minut, ale byl to příšernej zážitek. A skoro bych řekla, že to bylo taky Mango a že tam od té doby nerada chodím :) 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 21:55

JankaM Zkus vyndat stélku.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 21:58

Lamicka Mám tyhle boty, https://www.lodenfrey.com/Santoni-Chelsea-Boots-45.html?force_sid=

pohodlné, ale to zouvání! Zvlášť, když přijdu stahaná z práce! někdy musí někdo táhnout. :-) 

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 22:00

Co v kabince - já se takhle jednou zasekla při zkoušení chelsea botek, nade mnou prodavačka a místo aby přiskočila a zatáhla, tak mě upozorňovala, že jestli obuv poškodím, budu ji muset zaplatit. Opotila jsem se až ...

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 02:16

bram jinx tak to bych asi mela pripomenout, jak me v Maji(tehdy cerstve zrekonstruovanym) vystrihavala prodavacka ze sukne, na ktere se zasekl zip

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 06:38

711990 Tulipe ionicera ok, obrnim se trpelivosti a pro jistotu pripravim k botniku nuzky

Ja se zasekla v satech za 10 litru a to jsem se fakt bala prodavacku zavolat. Nakonec jsem je sundala, ale soukala jsem se z nich po milimetrech. 

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:11

jinx díky.-)

Offline LadyMary
Avatar
1130 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:51

Ségra včera chtěla, ať se jí mrknu na mikinu v GAPu. No, ona si to nakonec rozmyslela a já si odnesla mikinu a chinos

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 09:03

LadyMary dobry nakup

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 14:56

Ja se zasekla v tech zmuchlanejch satech z cosu. Musela me z nich vysvobodit navsteva. Nastesti to byl rodinny prislusnik

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 15:03

Jsem tak rada, ze v tom nejsem sama.

Offline notna
Avatar
9379 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 16:26

Horkou chvilku v kabince jsem měla minulý týden. Jsem si zkoušela hodně úzké šaty na tělo a vůbec jsem si neuvědomila, že mám bolavé rameno. Vysléknout jsem je musela přes hlavu a to byl tedy "porod" :-D

Tulipe Že jsem přehlídla zip, byla jedna z mých spásných myšlenek. Ale ne, neměly ho :-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 19:50

Tak jsem si udělala radost, kterou tak moc potřebuju. Kožená, krásná, elegantní...

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 20:44

Dalia Moc ti přeju, abys ji užila při mnoha radostných příležitostech.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:04

Makara Děkuji

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 21:43

Dalia Člověk musí mít rád sám sebe. Mělo by to být samozřejmé, ale já se to učím v 54 letech. Pěkná kabelka, tak tak přeju hodně společných pěkných zážitků. :-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 22:02

ionicera Máš pravdu. Já k tomu postupně dozrávám od doby, kdy mi po čtyřicítce diagnostikovali rakovinu. Přijímám se taková, jaká jsem vně i uvnitř. A své tělo mám ráda za všechno, co vydrželo a že mi stále slouží. S duší je to horší, ale snažím se.

Děkuji! Kabelka je super! Mám z ní radost.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2021 07:39

Dalia ach...ta teda jetak at vám to spolu sluší

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 08:58
Reakce na Lamicka:

Evaeva tina Janulik03 ten vyzouvak mame na chalupe na pude, je v nem uz asi 70 let zaseknuta vysoka jezdecka kozacka

​To mi připomnělo rodinnou historku, kterak se dědeček (důstojník jezdící na koni) konečně oženil, a posluhovačka mu každej večer i přes jeho prosby o nevyrušování nosila zouvák, každej večer jim klepala na dveře... Po čase přišla a mladej pane, co to provedli, dyk milostivá paní je v tom!! Tak brzo!!

To je ten váš zouvák, Máry! rozkatil se děda