Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 12:30
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 12:34

tina díky za reference.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 13:28
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 13:48

Sweet Potato Děkuji.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 13:52

Už se těším na zimní výlety a potěšilo mě, že ten vnitřek je ve skutečnosti černý. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 16:48

ionicera Sweet Potato

Tak už jsem se na Aniččinu komnatu podívala. Působí na mě jako sympatický a milý člověk. Líbí se mi, že si nehraje na hvězdu, je přirozená a příjemná. Taky je mi sympatická tím, že ze sebe nedělá po prožité zkušenosti tvrďačku. 

Děkuji za odkaz. Nemám televizi, takže 13. komnaty nesleduju. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 17:54

Dalia Doufam, ze novou kabelku nekdy uvidim nazivo A na Anicku mozna taky mrknu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 20:47

Kdo si pocka ten se docka.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 07:14

Dalia Také mi byla moc sympatická.

Offline Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 14:18

Lamicka ta je dobrá, odkud prosím?

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 14:28

Pinot Noir o'neill ze sportissima

Offline Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 14:50

Lamicka díky.

Offline Magnolie1
Avatar
127 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 16:53

Zarinya objednala jsem si je také, plus ještě tři věci ve slevě, celkem 149 euro. Tak jsem zvědavá, co z toho budu vracet. Jejich velikosti jsou pro mě velkou záhadou. Naštěstí vratky přijímají pět minut pěšky od domova.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 18:24

Magnolie1

ja si k tomu taky jeste objednala kalhoty a frote mikinu a rychle to odklikla,protoze na ty saty uz cekam pres mesic.S tema tedy pocitam,ze zustanou ac jsem zkousela v cerne.Ty jsem tedy chtela taky,ale cerne ve sleve nejsou.

No nicmene uz mam zas v kosiku veci za 135 eur a rozmyslim,ze se zitra zajdu kouknout do obchodu a az pak kdyztak eschop.

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 18:54

Džíny, zítra si je jdu vyzvednout, tak jsem zvědavá, zda mi budou. Tříčtvrtě roku se snažím koupit světlé džíny a nějak furt se nedaří, nic mi nesedí

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 20:04

mnum já jsem džíny z gap měla vždycky ráda, ale je to trochu loterie, ty velikosti. A oni teď mají i český eshop? 

Offline Magnolie1
Avatar
127 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 20:07

Zarinya černé jsem brala také, ale jiné, nicméně podobné. 

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 20:46

Ounz ja mam od nich jedny dziny co jsou fajn, take kalhoty mi z gapu vzdy sedely dobre. Ten odkaz je na cesky eshop, je tam moznost i vyzvednuti na nektere z prodejen. Asi je to novinka, dosud jsem objednavala ze zahranicniho eshopu

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 21:22

mnum já právě taky ze zahraničí, ale tam to měli v jiných velikostech, myslím. Musela jsem i jednou dvakrát vracet, protože mi nesedly, trvalo to vždy docela dlouho.

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 21:31

Ounz tak ted minimalne to objednani byla rychlovka- vcera vecer jsem objednala a dnes v poledne mi prisla sms ze zbozi je pripraveno k vyzvednuti. S vracenim nevim, ani nevim zda to pujde vyzkouset na prodejne a pripadne to tam hned nechat, to zjistim zitra :)

ale mimo to-  ted jsem poprve vyzkousela prodejnu eobuv.cz a to je prave super, prisla jsem, zkusila, nesedelo, tak nic. Zadny opruz s vracenim. Na zitra tam mam pripravene dalsi 3 pary na vyzkouseni (kupuju po letech vysoke kozacky)