Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 09:02

LadyMary 

Nápisy moc nemusím, ale ty kalhoty vypadaj výborně

Dalia 

Radosti není nikdy dost

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 09:10

Dalia Včera byla o podobném tematu moc pěkná 13. komnaty Aničky Slováčkové. 

Offline Miru
Avatar
16639 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:02

...kožené

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:12

Dalia Gratujuli - dobrá koupě!

Miru Krásná barva a vypadají i pohodlně. Už několik let pokukuji po kabelce této barvy. 

Offline Miru
Avatar
16639 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:15

Hanka H 

...děkuji, jo, pohodlné jsou.

No, hlavně mě dostala kvalita kůže a cena

(u nás ve slevě za 999,- káčé)

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:20

Miru Ta barva je sice dost specifická (kombinovat s čím - černou, šedou, béžovou...?), ale zase pokud to vychytáš, posune outfit o dost výš. A cena je vskutku vstřícná. Řekla bych, že teď je na výhodné nákupy zimních bot nejlepší doba - ony se ty loňské a letošní kolekce v podstatě neliší. Ulovila jsem loňský model za poloviční cenu.

Offline Miru
Avatar
16639 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:22

Hanka H 

...jj, máš pravdu

Offline Zuzuli
Avatar
3725 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:26

Miru weinbrenner? Mam je taky, ta barva je krasna. Kuze je vazne kvalitni a pevna, ale ani po trech letech nepovolila a zere mi paty

Offline Miru
Avatar
16639 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:31

Zuzuli 

jj, přesně ty. No, představ si, že při prvním zkoušení mě paty taky dřely. Jenže mně se tak líbily, že mě napadlo, vzít si ty zkušební silonové ponožky(měla jsem na noze bavlněné krajkové ponožky a ty dřely) a je to okKe všemu, kůže povolí. A až poprvé v nich vyrazím, dám třeba preventivně na paty náplast. Ale v těch silonkách to bylo dobrý.

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:40

Miru 

Boty jsou skvělý!

Offline Miru
Avatar
16639 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 10:43
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:02
Reakce na ionicera:

Dalia Včera byla o podobném tematu moc pěkná 13. komnaty Aničky Slováčkové. 

​Tak to jsem neviděla. Zajímalo by mě to.

barbucha To máš pravdu! Člověk by si měl tu radost ordinovat, jak jen to jde.

Hanka H Děkuji, Hani! Naživo je ještě krásnější. A jak krásně voní novotou a kůží! Včera jsem vyčetla, že by se nová kožená kabelka měla také ošetřit nějakou impregnací. Mám doma impregnační sprej na kožené boty, tak snad mohu tím.

Miru Pěkné boty. Tento styl mám na chladné období také ráda. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:04
Reakce na Maureen:

Dalia ach...ta teda jetak at vám to spolu sluší

​Děkujeme!

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:08

Dalia Můžeš impregnovat sprejem na kůži. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:15

Miru Pěkný boty, přesně takový typ potřebuju. Minulý rok jsem si vzpomněla pozdě,tak letos bych snad nějaké mohla ulovit. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:16

Miru Kde jsi je prosím kupovala, velikostně sedí? 

Offline Miru
Avatar
16639 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:19

whiskas 

u nás na maloměstě poslední pár, 39. Sedí velmi dobře, akorát.

(původní cena 1899,- kč)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:25

ionicera ... děkuji, to jsem ráda. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:33

Miru Díky. Netrvám na této značce, ale chtěla bych tento typ boty - zavazovací a neklouzavé, kožené.

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 25. zaří 2021 11:43

whiskas značka je jinak super - mám od nich už pět let sandály, nešetřím je a furt držej